У вересні цього року відбувся черговий цикл тематичних вебінарів, що проходили в рамках пілотного проєкту Львівської обласної служби зайнятості з кар’єрного консультування безробітних «Дозволь собі бути!».
До цікавих онлайн-зустрічей долучилися й тимчасово непрацюючі жителі курортного Трускавця, котрі активно шукають роботу за посередництва служби зайнятості. Для них та інших учасників проєкту наші колеги з Пустомитівської РФ ЛОЦЗ (Т. Куцела), Мостиської РФ ЛОЦЗ (Н. Горак) , Сколівської РФ ЛОЦЗ (К. Паньків) та Львівського МЦЗ (Н. Рева) у період з 9 до 30 вересня на платформі ZOOM провели чотири заняття, зокрема:
«Тайм-менеджмент. Плануй час правильно»
(https://www.facebook.com/LvivProforientation/videos/590394698999429)
«Самооцінка. Її вплив на саморозвиток» (https://www.facebook.com/LvivProforientation/videos/1024689538381439),
«Успішний продавець з точки зору роботодавця»
(https://www.facebook.com/LvivProforientation/videos/1060264678045870), «Планування кар’єри»
(https://www.facebook.com/LvivProforientation/videos/389876465878466.
Таким чином безробітні мали змогу удосконалити знання з планування кар’єри, самостійно визначити, наскільки вони є успішними продавцями з точки зору роботодавця, опанувати нові техніки підвищення рівня самооцінки та удосконалити тайм-менеджмент. Багато корисного вони також почерпнули, отримуючи індивідуальні послуги з кар’єрного консультування, у яких гармонійно поєднані психологічні аспекти із сучасними методиками працевлаштування.
Олеся Кривчук,
провідний фахівець з питань зайнятості
відділу надання соціальних послуг
Трускавецької міської філії Львівського ОЦЗ