02.10.2018 | 16:40

Днями на території ТзОВ «Старосамбірський ринок» посадовці районної філії Львівського ОЦЗ організували семінар з працедавцями на тему: «Легалізація зайнятості». На захід запросили підприємців, котрі використовують найманий персонал і виявили бажання створити нові робочі місця та працевлаштувати на них клієнтів служби зайнятості.

Під час конструктивного діалогу фахівці відділу взаємодії з роботодавцями Старосамбірської РФ ЛОЦЗ надали кваліфіковані роз’яснення з питань прийому на роботу працівників, розтлумачили нюанси подання повідомлення та звіту до державної фіскальної служби, озвучили перелік і розмір штрафних санкцій за порушення норм чинного законодавства для юридичних і фізичних осіб-підприємців у разі виявлення фактів неофіційного працевлаштування.

Наприкінці зустрічі присутні отримали відповіді на актуальні запитання, довідково-інформаційні матеріали, а також занотували важливі контакти.

Світлана Гриценко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Старосамбірської районної філії Львівського ОЦЗ