Днями у Стрийському міськрайонному центрі зайнятості з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми вдруге відбувся вебінар на тему: «Поінформований – значить захищений», до якого долучилася начальник відділу праці та соціально трудових відносин управління праці та соціального захисту населення Стрийської міської ради Ірина Янківська.

Під час зустрічі учасників ознайомили з основними характеристиками торгівлі людьми, пояснили, яким чином можна уникнути неприємних ситуацій та експлуатації в майбутньому. Окремо йшла мова про нові тенденції працевлаштування за кордоном, аспекти надання правової, соціальної, матеріальної та психологічної допомоги особам, постраждалим від сучасного рабства.

Як було наголошено, з огляду на зростаючі ризики торгівлі людьми в межах України, так і за кордоном, потрібно дбати про власну безпеку під час укладання трудових відносин, перевіряти законність діяльності фірм-посередників і потенційного працедавця, уважно читати трудову угоду та обов’язково залишати детальну інформацію про себе родичам або знайомим.

Стрийський міськрайонний центр зайнятості

Анонс/Подія: 
Подія