Питання про те, як знайти роботу серед вакансій від перевірених працедавців, цікавить багатьох в Україні. Розглядаючи актуальні пропозиції, важливо бути обачним і вибирати лише такі, що відповідають побажанням, які пов’язані з рівнем зарплати, професійними навичками та іншими аспектами.
Моя перша робота
Ілона Буц-Мироненко, журналістка медіацентру «Магістраль», розповідає як "прийшла у професію".
Перша робота – це корисний досвід, який запам’ятається на все життя. Вибрана посада може мати тривалий вплив на весь кар’єрний шлях, адже відомо, що попередній досвід може зробити молодого спеціаліста більш конкурентоспроможним кандидатом на подальші посади.
Мрієш про свою першу роботу і хочеш розвинути професійні навички? Тоді приєднуйся до програми «Кар’єрний старт»!
Шукаючи роботу, люди намагаються додати в резюме якомога більше деталей про свій досвід та освіту, аби таким чином виділитися серед інших кандидатів. Через це резюме кандидатів за останні 5 років зросли вдвічі. Експерти ж вважають, що надто докладні резюме можуть лише завадити працевлаштуванню. Тому опис трудових здобутків слід зробити більш стислим і влучним.
Перша робота – це корисний досвід, який запам’ятається на все життя. Вибрана посада може мати тривалий вплив на весь кар’єрний шлях, адже відомо, що попередній досвід може зробити молодого спеціаліста більш конкурентоспроможним кандидатом на подальші посади. Щоб отримати першу роботу, потрібно провести дослідження, а також визначити свої очікування.
Шлях до вашої першої роботи починається з написання резюме. Прислухайтесь до порад директорки служби зайнятості Юлія Жовтяк про те, як зробити резюме привабливим для роботодавців.
Ти закінчив навчання і йдеш працювати, але трохи розгубився і не визначився з чого почати. Пропонуємо тобі дещо поміркувати над тим, яким ти бачиш подальше своє життя. Саме для тебе ця історія для натхнення:
Як не дозволити страхам зруйнувати репутацію і як уникнути типових помилок новачка на новому місці роботи.
Київська школа економіки за підтримки Міністерства освіти і науки України провела дослідження на тему, як змінюється ринок праці, які технічні спеціальності найбільш популярні сьогодні та які – будуть у майбутньому. Також найбільші працедавці назвали основні зауваження до освіти випускників українських вишів.