Кожен з нас, свідомо чи на підсвідомому рівні, порівнює себе з оточуючими людьми та упродовж життя формує досить стійку думку про свій інтелект, зовнішність, здоров’я, соціальний статус. Тобто, певний набір «самооцінок», від якого залежить - скромні ми чи зарозумілі, вимогливі до себе чи поблажливі.

Що таке ж самооцінка і від чого вона залежить? Давайте розбиратися разом.

11.05.2022

Нарешті найбільш вигідна пропозиція працевлаштування знайшлася, залишився останній етап – успішно пройти співбесіду. Як не розгубитися під час розмови з потенційним керівником, про що слід його запитати і на чому акцентувати увагу?

25.11.2021

Часто нам видається, що всі люди мислять однаково. Але це далеко не так!  Виявляється, наша схильність проектувати свій спосіб мислення на інших має назву - ефект помилкової згоди. 

30.07.2021

Ви, мабуть, зауважували, що є люди, з котрими Ви готові розмовляти безкінечно, а з іншими знайти спільну мову важко? Або ж  із захопленням щось розповідаєте, а виглядає, що Вас не розуміють? Не поспішайте з висновками! Виявляється, це виникає через різне сприйняття нами навколишнього світу. Звісно, такі відмінності  інколи створюють певні непорозуміння. Отож, корисна інформація про психотипи людей стане нам у нагоді.

29.01.2021

Віддалена робота давно є провідним світовим трендом на ринку праці, проте багато українських компаній не наважувалися впровадити таку практику. Наразі робити це організації змушені через карантин та рекомендації щодо переведення працівників на дистанційну роботу. І є  шанси оцінити переваги такого формату – гнучкість та мобільність без втрат ефективності, аби зберегти його навіть після того, як повернеться звичний ритм життя. А тим більше,  якщо Ви недавно приступили до роботи, наші рекомендації можуть знадобитися

17.04.2020

Пандемія зумовила чимало викликів перед пошуковцями місця праці. Як залишитися конкурентоспроможним на ринку праці, що робити, аби в умовах жорсткої боротьби за вакансію вистояти та знайти заняття до душі? Пропонуємо вашій увазі кілька корисних підказок.

30.11.2021

Ситуація, коли після відпустки чи довгих вихідних виникає небажання  повертатися до робочих буднів, мабуть, знайома багатьом. А в період локдауну, налаштуватися на продуктивність ще складніше… 

29.09.2021

Народна мудрість твердить: «Не помиляється той, хто нічого не робить». Так, людям притаманно робити помилки. Та важливіше вміти їх визнавати і правильно з ними працювати, у тому числ, на роботі. 

14.06.2021

Час – це єдине благо, яким ми всі володіємо  однаково, маючи 24 години на добу, однак, використовуємо  його по різному … Особливо зараз,  в нових реаліях життя…Хтось працює дистанційно… Багато хто зайнятий пошуком роботи… І  в певний  момент  у кожного виникає потреба зробити паузу  та ,  переключитися, наприклад,  на соцмережі - всього декілька хвилин… І не встигли й оком мигнути,  як день закінчився,  а Ви відгукнулися лише на одну вакансію

16.11.2020

У рамках першого пілотного проєкту з профорієнтації, що реалізовується на Львівщині, для шкільної молоді тривають комплексні профорієнтаційні заходи за участю посадовців служби зайнятості, закладів професійно-технічної освіти та працедавців.

04.03.2020