Якщо ви шукаєте роботу під час війни, найперше, що потрібно зробити, це: – налаштуватися на активну позицію та зробити пошук своїм основним заняттям, присвятивши цьому питанню достатньо часу

26.05.2023

Для багатьох людей робота в офісі становить значне місце та займає  левову частину дня. Зазвичай, початківцям виглядає, що умови праці в офісі цілком безпечні. Однак, варто пам’ятати про те, що офісні працівники зазнають впливу багатьох  шкідливих факторів.

28.03.2023

 Як  підготуйтуватися  до телефонної розмови, щоб питання працівника кадрової служби не застали вас зненацька.

26.01.2023

Багато хто роками виконує одну й ту ж роботу, не думаючи про кар’єрний ріст чи збільшення зарплати, забуваючи про колишні мрії, надії, сподівання. Однак, зважаючи на талановитість, неабиякі здібності, розумовий потенціал, не можна відмовлятися від досягнення вершин у трудовій сфері. А для цього треба вміти себе піарити. Погодьтеся, здорові амбіції ще нікому не завадили. Пропонуємо 5 порад, які допоможуть успішно презентувати власні вміння та знання потенційному працедавцю для побудови кар’єри у професійному житті.

29.11.2022

Перший робочий день на новому робочому місці завершився успішно. І наступного дня ми готові до підкорення нових професійних вершин! Та не  впадаймо одразу в ейфорію, а краще налаштуймося на адаптаційний період. 

05.09.2022

Клієнтка Старосамбірського управління Самбірської філії Львівського ОЦЗ п. Олена стверджує, що вона – одна із тих, кому завдяки службі зайнятості пощастило знайти улюблену роботу.

27.04.2023

Питання адаптації працівника на новому робочому місці завжди  актуальне. Зазвичай, часові рамки адаптаційного періоду становлять від місяців 2-3-х  до   півроку роботи. А далі розпочинається важливий період - «без рожевих окулярів»! 

22.02.2023

Спеціалісти центру зайнятості допоможуть скласти та записати відеорезюме, належно оформити супровідний лист, а також ґрунтовано підготуватися до співбесіди з працедавцем. Не важливо, як написане резюме, а те, як воно буде працювати на вас і на кінцевий результат – працевлаштування

29.12.2022

А що вам відомо про кар’єрне консультування? Таку послугу можна на безкоштовній основі отримати у службі зайнятості, працівники якої допоможуть встановити цілі, проаналізувати ситуацію, що склалася, сформувати план дій для підвищення рівня мотивації та досягнення успіху у трудовій діяльності. Звісно, такі якості знадобляться для відновлення конкурентоспроможності на ринку праці, удосконалення професійних компетенції та подальшого кар’єрного росту.

28.10.2022

Сьогодні ваш перший робочий день на новому місці! Звісно, зустріч з незнайомим колективом трохи непокоїть. Думки на кшталт: «Як мене приймуть?», «Чи вдасться мені «влитися» в колектив?», «Чи достатньо у мене знань?», «Чи справдяться мої очікування?» рояться у свідомості, породжуючи стан тривоги.

26.07.2022