Всі ми після здобуття середньої, загальної, спеціальної або вищої освіти починаємо десь підробляти. Хтось працює за фахом, хтось постійно змінює місце роботи, хтось намагається розвивати власну справу і т. д. Але дуже часто багато людей стикаються з такою проблемою: їх робота їм не подобається, набридла або зовсім дратує. Продуктивність праці падає, з кожним днем приходити на роботу і виконувати одні і ті ж дії стає нестерпно.Як вирішити проблему?

09.05.2024

На українському ринку праці наразі є чимало варіантів роботи для шукачів без досвіду. По таких вакансіях зазвичай не пропонують високі зарплати, але це гарна можливість спробувати себе у новій сфері та набути досвіду для подальшого кар'єрного зростання.

06.03.2024

Зараз багато людей подалися у цифровий маркетинг, хтось зважився на крок у світ ІТ, дехто здійснив давні мрії і вирушив підкорювати творчі спеціальності, такі як дизайн та ілюстрація. У будь-якому випадку потрапляння у нову область є хвилюючим і не завжди відомо, з чого треба почати. Ми зібрали 8 порад, які допоможуть зробити перші кроки, освоїтися і домогтися успіху у новій сфері.

24.01.2024

Чимало випускників школи, професійно-технічних училищ, вишів чи інших навчальних закладів під час першого працевлаштування наштовхуються на проблему відсутності досвіду роботи. Постає питання: де початківцю отримати омріяний досвід роботи? Наші поради проллють світло на розв’язання цієї проблеми.

09.11.2023

Пошук роботи — це завжди виклик, особливо у сфері, де високий рівень конкуренції, як бухгалтерія.

18.09.2023

Етика та професійна культура є невід'ємними складовими успішного кар'єрного розвитку, оскільки вони впливають на побудову довіри та забезпечують ефективну комунікацію.

18.04.2024

Молода людина зможе набути конкретних теоретичних знань про майбутню роботу й отримати хоча би перший поверхневий досвід,  якщо  прислухається до наших порад.

16.02.2024

Щоби побудувати зі співробітниками дружні відносини, треба врахувати те, чого не можна допускати на роботі.

20.12.2023

Як молодим фахівцям здобути досвід, необхідний для першої роботи, розповіли на платформі «Дія.Безбар’єрність».

20.10.2023

Розповідаємо, як підвищити професійний рівень й правильно шукати вакансії, уникаючи частих помилок

11.08.2023