Як  підготуйтуватися  до телефонної розмови, щоб питання працівника кадрової служби не застали вас зненацька.

26.01.2023

Багато хто роками виконує одну й ту ж роботу, не думаючи про кар’єрний ріст чи збільшення зарплати, забуваючи про колишні мрії, надії, сподівання. Однак, зважаючи на талановитість, неабиякі здібності, розумовий потенціал, не можна відмовлятися від досягнення вершин у трудовій сфері. А для цього треба вміти себе піарити. Погодьтеся, здорові амбіції ще нікому не завадили. Пропонуємо 5 порад, які допоможуть успішно презентувати власні вміння та знання потенційному працедавцю для побудови кар’єри у професійному житті.

29.11.2022

Перший робочий день на новому робочому місці завершився успішно. І наступного дня ми готові до підкорення нових професійних вершин! Та не  впадаймо одразу в ейфорію, а краще налаштуймося на адаптаційний період. 

05.09.2022

Через об’єктивні причини у час війни у багатьох співвітчизників виникла потреба змінити не лише робоче місце, а й вид професійної діяльності. Це складні, але дуже важливі кроки. Влучно з цього приводу сказав Джон Морган: «Ідіть вперед аж до горизонту. Дійдете – відкриється новий».

Отож, уявімо ситуацію, що ваша мрія знайти нове місце праці  здійснилася. І завтра – перший день роботи у новому колективі. Аби не розраховувати лише на везіння та силу харизми, а предметно підготуватися до такого важливого етапу, варто відповісти собі на чотири ключові запитання: «Де?», «У чому?», «Як?», «Для чого?».

30.06.2022

Пандемія зумовила чимало викликів перед пошуковцями місця праці. Як залишитися конкурентоспроможним на ринку праці, що робити, аби в умовах жорсткої боротьби за вакансію вистояти та знайти заняття до душі? Пропонуємо вашій увазі кілька корисних підказок.

30.11.2021

Спеціалісти центру зайнятості допоможуть скласти та записати відеорезюме, належно оформити супровідний лист, а також ґрунтовано підготуватися до співбесіди з працедавцем. Не важливо, як написане резюме, а те, як воно буде працювати на вас і на кінцевий результат – працевлаштування

29.12.2022

А що вам відомо про кар’єрне консультування? Таку послугу можна на безкоштовній основі отримати у службі зайнятості, працівники якої допоможуть встановити цілі, проаналізувати ситуацію, що склалася, сформувати план дій для підвищення рівня мотивації та досягнення успіху у трудовій діяльності. Звісно, такі якості знадобляться для відновлення конкурентоспроможності на ринку праці, удосконалення професійних компетенції та подальшого кар’єрного росту.

28.10.2022

Сьогодні ваш перший робочий день на новому місці! Звісно, зустріч з незнайомим колективом трохи непокоїть. Думки на кшталт: «Як мене приймуть?», «Чи вдасться мені «влитися» в колектив?», «Чи достатньо у мене знань?», «Чи справдяться мої очікування?» рояться у свідомості, породжуючи стан тривоги.

26.07.2022

Кожен з нас, свідомо чи на підсвідомому рівні, порівнює себе з оточуючими людьми та упродовж життя формує досить стійку думку про свій інтелект, зовнішність, здоров’я, соціальний статус. Тобто, певний набір «самооцінок», від якого залежить - скромні ми чи зарозумілі, вимогливі до себе чи поблажливі.

Що таке ж самооцінка і від чого вона залежить? Давайте розбиратися разом.

11.05.2022

Нарешті найбільш вигідна пропозиція працевлаштування знайшлася, залишився останній етап – успішно пройти співбесіду. Як не розгубитися під час розмови з потенційним керівником, про що слід його запитати і на чому акцентувати увагу?

25.11.2021