Чимало випускників школи, професійно-технічних училищ, вишів чи інших навчальних закладів під час першого працевлаштування наштовхуються на проблему відсутності досвіду роботи. Постає питання: де початківцю отримати омріяний досвід роботи? Наші поради проллють світло на розв’язання цієї проблеми.

09.11.2023

Пошук роботи — це завжди виклик, особливо у сфері, де високий рівень конкуренції, як бухгалтерія.

18.09.2023

Ніколи не кажи «ніколи», краще окресли досягнення. Саме таку пораду дають спеціалісти з ректутингу тим, хто прагне знайти роботу. Однак є кілька слів, завдяки яким можна на працедавця справити гарне враження, і навпаки – існують найменш бажані слова до резюме. Приміром, експерти не радять вживати слово «помилки», замінюючи його евфемізмами на кшталт «цінні уроки».

02.08.2023

Великі корпорації, зокрема, міжнародні, виглядають багатьом молодим фахівцям ідеальним місцем для початку трудової діяльності, побудови кар’єри. Безумовно, це непоганий вибір, що має досить вагомі аргументи на свою користь, втім, є і недоліки, що з лишком перекривають всі позитивні сторони роботи в великих іменитих компаніях. Але, про все по порядку …

16.06.2023

Клієнтка Старосамбірського управління Самбірської філії Львівського ОЦЗ п. Олена стверджує, що вона – одна із тих, кому завдяки службі зайнятості пощастило знайти улюблену роботу.

27.04.2023

Як молодим фахівцям здобути досвід, необхідний для першої роботи, розповіли на платформі «Дія.Безбар’єрність».

20.10.2023

Розповідаємо, як підвищити професійний рівень й правильно шукати вакансії, уникаючи частих помилок

11.08.2023

На роботу йти не хочеться. Улюблена професія сприймається як покарання: ваші колеги – хейтери! Не тільки назустріч не йдуть, а навпаки  – очікують на ваші помилки і розповідають про них де тільки можуть. Чим ви їм не догодили та що з цим робити?

20.07.2023

Якщо ви шукаєте роботу під час війни, найперше, що потрібно зробити, це: – налаштуватися на активну позицію та зробити пошук своїм основним заняттям, присвятивши цьому питанню достатньо часу

26.05.2023

Для багатьох людей робота в офісі становить значне місце та займає  левову частину дня. Зазвичай, початківцям виглядає, що умови праці в офісі цілком безпечні. Однак, варто пам’ятати про те, що офісні працівники зазнають впливу багатьох  шкідливих факторів.

28.03.2023