З нагоди відзначення Дня Збройних сил України пропонуємо вашій увазі кілька історій учасників антитерористичної операції, котрим Львівська обласна служба зайнятості допомогла започаткувати бізнес

06.12.2019

«Спільними зусиллями назустріч працездатному населенню з особливими потребами» – на таку тему у Жовківському районному центрі зайнятості відбувся круглий стіл, на який запросили соціальних партнерів, професійна діяльність котрих дотична до вирішення питання зайнятості неповносправних. 

06.12.2019

З нагоди відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю у Золочівській районній філії Львівського ОЦЗ відбувся семінар, на який запросили як пошуковців роботи із особливими потребами, так і соціальних партнерів. 

05.12.2019

Життя інколи нагадує шахову дошку, коли один успішний крок здатний кардинально змінити хід подій й принести очікувані результати. У такому випадку важливо вчасно розгледіти комбінацію фігур і не проґавити шансу.

06.12.2019

Фахівці Пустомитівської районної філії Львівського ОЦЗ систематично відвідують місцеві об’єднані територіальні громади з метою презентації соціальних послуг, новітніх онлайн-технологій та електронних сервісів служби зайнятості.

06.12.2019

Організація професійного навчання – один із найбільш дієвих інструментів, що дозволяє у стислий термін збалансувати попит і пропозицію робочої сили. 

05.12.2019