Відповідно до Протоколу від 25 квітня 2021 року № 23 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій із 26 квітня на території Львівської області скасований «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

14.06.2021

Вибір професії – складне і відповідальне завдання. Від того, наскільки вірно випускники оберуть професію, залежить їхнє місце в суспільстві, утвердження як особистості та реалізація творчого потенціау. Аби сприяти професійному самовизначенню учнів 8-9 класів, фахівець Новояворівської міської філії Львівського ОЦЗ днями провела профорієнтаційний урок у Домажирському ЗЗСО І-ІІІ ст.

14.06.2021

За сучасних умов підтримка працедавців, зокрема оперативне забезпечення фірм і компаній потрібним персоналом, – одне з першочергових завдань служби зайнятості. Для якісного добору претендентів посадовці служби зайнятості зазвичай організовують мініярмарки вакансій з тим, щоби потенційний керівник мав змогу одразу порозмовляти з декількома претендентами і запропонувати роботу тим, хто найбільше відповідає тій чи іншій посаді.

14.06.2021

Карантинні умови внесли корективи у процес працевлаштування. Але, як свідчить досвід роботи фахівців служби зайнятості, за таких обставин саме телефон з великої кількості сучасних технічних засобів залишився найпопулярнішим і водночас незамінним помічником у процесі пошуку роботи. Мета «пошукового» телефонного дзвінка – викликати у працедавця бажання зустрітися з потенційним працівником і більше про нього дізнатися. Давайте разом розглянемо, які ж обов’язкові кроки має здійснити шукач?

14.06.2021

Історій успішного працевлаштування чи започаткування власної справи за сприяння Сокальської районної філії Львівського ОЦЗ є безліч. Серед промовистих прикладів запам’ятався шлях до успіху Тетяни Докторевич.

14.06.2021

Про використання Системи електронної взаємодії органів виконавчої влади йшла мова сьогодні, 11.06.2021 року, на відеонавчанні, яке відбулося з ініціативи посадовців ДЦЗ для спеціалістів відділів інформаційних систем і документознавців регіональних центрів зайнятості.

11.06.2021