Львівська обласна служба зайнятості працює в штатному режимі та допоможе кожному, хто готовий трудитися в тилу, знайти роботу незалежно від наявності у вимушених переселенців трудової книжки, розірваних трудових відносин, місця реєстрації тощо.

30.04.2024

Компанія «Органічний сад», що розташована в с. Верхня Стинава Львівської області, – одна із тих, хто, всупереч труднощам, пов’язаних з повномасштабним вторгненням ворога на нашу землю, знаходить вихід зі складної ситуації й розгортає бізнесову діяльність.

22.04.2024

Хто хоче працювати, той обов’язково знайде роботу до душі. І допоможуть у цьому спеціалісти служби зайнятості, де, незважаючи на війну, зосереджена найповніша база вільних робочих місць і вакантних посад.

22.04.2024

Як служба зайнятості може допомогти у працевлаштуванні ветерана? Куди має звернутися ветеран для навчання? Де можна отримати консультації та допомогу для отримання грантів?

22.04.2024

Соломії Вовчик зі Старого Самбора – власниця перукарні та салону краси, не зупинилася на досягнутому й торік відкрила для діток розважальну кімнату «Вовчик kids».

22.04.2024

З квітня цього року заробітна плата за виконання суспільно корисних робіт зросла. 

22.04.2024