Львівська обласна служба зайнятості працює в штатному режимі та допоможе кожному, хто готовий трудитися в тилу, знайти роботу незалежно від наявності у вимушених переселенців трудової книжки, розірваних трудових відносин, місця реєстрації тощо.

31.07.2024

Марія Михайлівна Бандура – одна із тих жінок, силі волі якій позаздрить навіть найвідважніший відчайдух. Переїхавши зі сходу країни до Стрия, вона за срияння служби зайнятості  знайшла офіційну роботу та дружний колектив..

12.07.2024

У кожного з нас є момент, коли хочеться щось змінити у своєму житті. Попрацювавши 16 років керівником закладу дошкільної освіти в с. Мацошин Жовківського району, Леся Степанівна Малтис одного дня рішуче сказала собі: «Достатньо. Треба щось міняти».

11.07.2024

Ухвалені чергові рішення за урядовими програмами «Власна справа» та «Грант для ветеранів та їх подружжя» для осіб, які подавали заяви на отримання мікрогрантів у період з 3 до 16 червня 2024 року з урахуванням доопрацьованих заяв, поданих у попередні періоди. 

12.07.2024

Мікрогрант за урядовою програмою «Власна справа» проєкту «єРобота» дає шанс не лише відкрити, але й масштабувати бізнес: урізноманітнити асортимент продукції, облаштувати нові потужності, створити додаткові робочі місця. У цьому переконався житель м. Старий Самбір Микола Бачинський, котрий став на стежку підприємництва у травні 2022 року.

12.07.2024

Від початку російської агресії у 2014 р. в Україні значно зріс попит на товари мілітарного призначення, а після повномасштабного вторгнення московії на наші землі ця потреба зросла в рази. У м. Кам’янка-Бузька спорядження можна придбати у магазині «Сім козаків». Його власниця Ірина Тимусь пропонує покупцям не лише військовий або туристичний одяг, а й комп’ютерну техніку.

11.07.2024