Львівська обласна служба зайнятості працює в штатному режимі та допоможе кожному, хто готовий трудитися в тилу, знайти роботу незалежно від наявності у вимушених переселенців трудової книжки, розірваних трудових відносин, місця реєстрації тощо.

30.11.2023

Про перспективи працевлаштування, відкриття власного бізнесу, безоплатне навчання, психологічну підтримку та допомогу йшла мова у Сколівському відділі обласної служби зайнятості під час зустрічі, що відбулася з учасниками бойових дій.

30.11.2023

Власники  cімейного  бізнесу у сфері оздоровлення під брендовою назвою «Лічниця сестер Похмурських» постійно працюють над удосконаленням медичного сервісу А  придбане у рамках грантових програм «Власна справа» та  «Грант для ветеранів і членів їх сімей» новітнє медичне обладнання усуває чимало проблем, пов’язаних з оздоровленням пацієнтів, збільшує спектр медичних послуг, а головне – поліпшує їхню якість.

30.11.2023

Для розвитку “Львівська бруківка” потребувала додаткових ресурсів, і грант для переробних підприємств від Мінекономіки дав новий поштовх.

30.11.2023

Робота чекає ! Десять професій, за якими наприкінці листопада поточного року на Львівщині найбільше пропозицій працевлаштування. 

30.11.2023

З 11 грудня п. р. на базі закладів професійної, професійно-технічної освіти та Львівського центру ПТО Державної служби зайнятості для жителів Львівської області стартують безоплатні курси з перекваліфікації. Під час навчання слухачі здобудуть часткові кваліфікації.

29.11.2023