«Успіх однієї відважної людини завжди спонукає до завзяття й мужності ціле покоління». Ці слова О. Бальзака згадуються щоразу, коли ми, посадовці Сколівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості, зустрічаємося із колишніми клієнтами, учасниками антитерористичної операції, відважними воїнами, котрі свого часу боронили нашу державу від чобота загарбника, а нині стали на шлях підприємництва і далі продовжують творити добро, розгортають бізнесову діяльність, наповнюють державну скарбницю податками, забезпечуючи роботою себе та інших.

27.10.2020

Пізнавальна і потрібна для обох сторін була зустріч працівника Дрогобицького  міськрайонного центру зайнятості із інспектором відділу кадрів КП «Дрогобичтеплоенерго». Адже у соціальних партнерів є багато спільних точок дотику щодо формування кадрової політики, добору чи підготовки персоналу та ін.

27.10.2020

Для служби зайнятості, як і для багатьох інших державних і неурядових установ, 2020 рік став періодом випробовування на витривалість і професійність. Одначе виклики, зумовлені поширенням коронавірусної інфекції, не завадили посадовцям якісно виконувати посередницькі функції, а нові методи роботи, зокрема застосування елементів рекрутингу, запровадження інституту кар’єрного радника та консультанта роботодавця, вкотре підтвердили дієвість послуг, що надаються тим, хто шукає роботу та її пропонує.

26.10.2020

ТзОВ «ЛЕОНІ Ваерінг Системс УА ГмбХ» - одне з найбільших на Львівщині підприємств з  іноземними інвестиціями. Автомобільна промисловість є головним клієнтом, для якого ЛЕОНІ розробляє і виготовляє комплексні бортові системи з інтегрованою електронікою.

27.10.2020

Задля вдосконалення навиків техніки ведення співбесіди з клієнтами служби зайнятості, забезпечення дотримання у щоденній роботі вимог законодавства про зайнятість населення та соціального страхування у Львівському обласному центрі зайнятості стартував цикл онлайн-навчань.

26.10.2020

Нещодавно у Радехівській районній філії Львівського обласного центру зайнятості відбулася презентація діяльності ТзОВ «Бадер Україна», зокрема філії, що знаходиться у місті Червоноград. Як зазначили представники швейного підприємства, «Бадер Україна» – це підрозділ німецької компанії «БАДЕР ГмбХ», одного із провідних світових виробників автомобільної шкіри преміум-сегменту.

26.10.2020