оп

В один із червневих днів мені довелося змінити крісло директора філії на робоче місце реєстратора. Спілкуючись з відвідувачами, змогла краще зрозуміти реальні потреби шукачів роботи та оцінити фактичне навантаження, у тому числі  психоемоційне, тих фахівців, котрі першими зустрічають у центрі зайнятості клієнтів і з’ясовують їхні наміри у сфері працевлаштування.

25.06.2019

Безперечно, тривала перерва у роботі, наче трясовина, засмоктує та не хоче відпускати. Аби відновити активну позицію, треба докласти чималих зусиль.  У цьому переконалася пані Марія, котра довгий час займалася домашніми клопотами, турбувалася про родину, готувала, варила, прибирала, мила. Та в один прекрасний момент їй захотілося перемін у цій невдячній щоденній рутині. 

25.06.2019

У Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості днями відбувся круглий стіл з представниками відділів освіти, сім'ї, молоді та спорту, культури міста та області

24.06.2019

ГО "Центр зайнятості Вільних людей" реалізовує проект за підтримки МОМ "Життя після конфлікту: підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей".

25.06.2019

У Кам’янка-Бузькій районній філії Львівського ОЦЗ відбувся мініярмарок вакансій. Вітаючи присутніх, директор філії Оксана Довганик поінформувала, що між підприємством ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед», яке спеціалізується на вирощуванні сільськогосподарських культур, очолюваною нею структурою вже давно налагоджена тісна співпраця. 

25.06.2019

Нещодавно в Буській районній державній адміністрації відбулася робоча зустріч з представниками громадських організацій та жителями краю з особливими потребами

24.06.2019