Наголошуємо, що Львівська обласна служба зайнятості працює в штатному режимі та допоможе кожному, хто готовий трудитися в тилу, знайти роботу незалежно від наявності у вимушених переселенців трудової книжки, розірваних трудових відносин, місця реєстрації тощо.

09.08.2022

Від початку цьогорічного липня діє урядова програма «єРобота», спрямована на підтримку та розвиток в Україні підприємницької діяльності. Учасники програми можуть отримати мікрогрант у розмірі від 50 тис. грн до 250 тис. грн для придбання обладнання, сировини, матеріалів, оренди приміщення, задля започаткування або розширення власного бізнесу. Обов’язкова умова – створення не менш як одного нового робочого місця.

08.08.2022

Відповідно до статистичних даних, якими володіє обласний центр зайнятості, на початку серпня цього року на одне вільне місце праці на Львівщині в середньому претендувало троє безробітних.

05.08.2022

В області розпочали цикл семінарів щодо урядової програми підтримки аграрного сектору економіки

08.08.2022

У перукаря – надзвичайно широкий спектр фантазійних можливостей. Тут тобі і найрізноманітніші стрижки, безліч простих та оригінальних зачісок, і вражаюча колористика фарб. Саме у цих деталях й полягає професійність і майстерність справжнього професіонала, котрий серед безлічі можливих варіантів знайте найкращий і запропонує його клієнту, щоби зачіска, стрижка чи колір волосся не просто пасували, а гармонійно доповнювали образ особи.

05.08.2022

Манікюрник – це художник, креативник, творча особистість, що ділиться талантом з тими, хто потребує таких послуг.

04.08.2022