Через різні життєві обставини будь-хто з нас може залишитися без роботи. Тоді постає дилема: чим займатися далі, куди рухатися, де шукати нове місце праці. Колишня клієнтка Сколівської районної філії Львівського ОЦЗ Юлія Савчин пережила саме такі події, тож має з цього приводу власну думку.

24.09.2021

Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на засіданні 21 вересня прийняла рішення ввести «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території всіх регіонів України. Посилений карантин почне діяти з четверга, 23 вересня.

24.09.2021

Щоби зменшити дисбаланс між попитом і пропозицією робочої служба зайнятості використовує дієвий інструмент – програму професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації. Для цього в області створений і функціонує Львівський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, що спеціалізується на надання освітніх послуг дорослому населенню.  

23.09.2021

Коли не вдається швидко знайти високооплачувану роботу самостійно, дехто звертається до посередників або погоджується на непевні пропозиції працедавців. Результат сумний: ні грошей, ні роботи, лишень проблеми Тому, якщо вам випадає шанс швидко заробити великі гроші або пропонують стрімко побудувати професійну кар’єру, і при цьому працедавця не цікавить ані диплом, ані освіта, ані досвід роботи, будь обережні! Вас можуть просто використати або обманути! Щоби уникнути цього, пропонуємо декілька простих порад, котрі допоможуть не потрапити у халепу під час працевлаштування.

24.09.2021

Учора, 23 вересня, у режимі онлайн-конференції відбулася презентація програмного продукту «Модель взаємодії бізнесу і освіти «Платформа AREMA» першому на Львівщині працедавцю.Майданчиком для апробації програмного продукту на теренах нашої області визначений Львівський міський центр зайнятості. 

24.09.2021

Під час мініярмарку вакансій, який днями організували у Дрогобицькому міськрайонному центрі, шукали працівників для ТОВ «АТБ-Маркет». На захід запросили 24 безробітних. 

23.09.2021