У рамках Меморандуму про співпрацю та партнерство між Львівським  обласним центром зайнятості та Міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров я» , Представництвом корпорації Health Right International в Україні, фахівці  Львівської  обласної служби зайнятості взяли участь у заході з надання  міжсекторальної  підтримки ВПО та постраждалим внаслідок війни в Україні, яка днями відбулася у Львові.

10.07.2024

Керівниця Пустомитівського відділу ЛФЛОЦЗ Любов Кобилінська  взяла участь у навчальному заході «Розвиток сімейного патронату», що був організований службою у справах дітей Пустомитівської міської ради.

27.06.2024

Представники Львівської філії Львівського обласного центру зайнятості днями взяли участь у засіданні круглого столу на тему: «Мікро-, малий та середній бізнес як рушійна сила економічного відновлення громади», що відбувся в межах проєкту «ДОВІРА» з ініціативи Чеської гуманітарної організації «Людина в біді».

14.06.2024

У четвер, 06 червня, в сесійній залі Буської міської ради відбулася зустріч з родинами загиблих, полонених та зниклих безвісти захисників Буської міської та Красненської селищної територіальних громад.

06.06.2024

Головне управління Пенсійного фонду області у співпраці з службою зайнятості проводить спільні інформаційні заходи для тимчасово безробітних громадян.

24.05.2024

Фахівці Радехівського відділу ЧФ ЛОЦЗ провели виїзний захід у селі Вузлове Радехівської територіальної громади.

28.06.2024

У Львівській обласній раді сьогодні, 18 червня, відбувся круглий стіл на тему: «Два роки повномасштабної війни: відверта розмова про стійкість, ризики та консолідацію», присвячений Всесвітньому дню біженців.

18.06.2024

У межах проєкту Women’s New Horizons («Адвокаційна підтримка внутрішньо переміщених жінок у Львові та Львівській області») у конференц-залі Бродівської міської ради відбулася зустріч представників ГО «Центр «Жіночі перспективи», громадських організацій, профільних відділів Бродівської міської ради з вимушено переміщеними особами.

07.06.2024

З ініціативи Радехівського відділу Червоноградської філії Львівського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся мініярмарок вакансій, на якому роботу пропонували менеджери з персоналу ТзОВ «Молочна компанія «Галичина».

 

24.05.2024

Таку тему нещодавно за круглим столом обговорювали роботодавці Дрогобицького району разом з фахівцями Бориславського професійного ліцею та структурних підрозділів Дрогобицької філії Львівського обласного центру зайнятості.

17.05.2024