На запрошення відділу культури Бориславської міської ради начальник Бориславського управління Дрогобицької філії Львівського ОЦЗ Галина Цибенко  та провідний фахівець з профорієнтації відділу карʼєрного консультування Дрогобицької філії ЛОЦЗ Марія Грицай взяли участь у профінформаційному форумі для учнів 9 класів м. Борислава. До заходу долучилися також соціальні партнери: Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу, Бориславський фаховий медичний коледж, Бориславський професійний ліцей та ТОВ «Белуко» .

11.05.2023

На зустрічі з аграріями та посадовцями місцевих органів виконавчої влади і місцевого самоврядування Червоноградського району на тему: «Де взяти гроші мікро- та малому агровиробнику у військовий час?» заступник начальника управління реалізації політики зайнятості Львівського обласного центру зайнятості Руслани Палій детально ознайомила слухацьку аудиторію з умовами отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, а також іншими активними програмами, над реалізацією яких працює служба зайнятості.

07.04.2023

З метою привернення уваги суспільства до проблем працевлаштування людей з особливими потребами, ефективної реалізації заходів щодо сприяння їхньому працевлаштуванню у приміщенні Жидачівського управління Стрийської філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся інформаційно-консультативний семінар для роботодавців і безробітних за участю представника Головного управління Держпраці у Львівській області Галини Нагірняк. 

03.04.2023

З ініціативи Департаменту агропромисловогорозвитку Львівської ОВА та Західного міжрегіонального управління Держслужби з питань праці відбувся круглий стіл, під час якого аграріїв області ознайомили з актуальними питаннями податкового та трудового законодавства.

24.03.2023

«Де взяти гроші мікро- та малому бізнесу у військовий час?» – під такою назвою представники департаменту АПР Львівської ОВА, обласного центру зайнятості та інші соціальні партнери провели зустрічі агровиробниками Дрогобицької, Львівської та Яворівської територіальних громад. 

13.03.2023

У Городоцькому управлінні Львівської філії ЛОЦЗ відбулася робоча зустріч з представником релокованого підприємства ТОВ «Ультра Пласт» п. Наталею.

10.05.2023

Про важливість  таких напрямків роботи  як розгортання активних програм зайнятості, нарощування  роботи з релокованими підприємствами, працевлаштування демобілізованих учасників бойових дій, ветеранів,  учасників АТО,  співпрацю з громадськими організаціями ветеранів України йшлося на  нараді з керівниками управлінь і відділів Львівської обласної служби зайнятості. 

04.04.2023

Крок до успішної кар'єри розпочинається зі школи. Стверджують спеціалісти з профорієнтаціі ЛОЦЗ Марія Семигіновська та Руслана Воляник, котрі продовжують активно спілкуватися із львівськими старшокласниками. 

27.03.2023

На цій вебплатформі підприємці можуть отримати доступ до всіх інструментів фінансування та розвитку бізнесу. Ініціатива стала можливою завдяки співпраці з компанією SoftServe.

 

14.03.2023

Аграріям району розповіли про діючі програми кредитування від АТ «Ощадбанк, а також про можливості фінансового стимулювання суб’єктів підприємництва за працевлаштування певних категорій населення від Львівського обласного центру зайнятості.

07.03.2023