У Дрогобицькій філії Львівського обласного центру зайнятості представниця Головного управління Пенсійного фонду у Львівській області Галина Брунець під час зустрічі з безробітними поінформувала присутніх про методику нарахування пенсійного забезпечення, аспекти призначення житлових субсидій і страхових виплат у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності або із-за нещасного випадку на виробництві. 

30.01.2023

У Самборі з ініціативи Громадської організації «Центр «Жіночі перспективи» відбулося засідання «круглого столу» з проблем вимушено переміщених жінок, яких вони зазнали  через війну. Визначали шляхи, як їх розв’язати.

23.12.2022

Аспекти щодо  оформлення дозволів на використання праці іноземних громадян та осіб без громадянства в розрізі змін до чинного законодавства обговорені на онлайн-зустрічі.

09.12.2022

Директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк взяв участь у засіданні Регіональної ради професійно-технічної освіти при Львівській обласній військовій адміністрації. Присутні обговорили основні проблеми в сфері підготовки кадрів для потреб місцевої економіки, напрями профорієнтації учнівської молоді, а також відкоригували регіональне замовлення на підготовку кваліфікованих робітників та фахових молодших бакалаврів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти області у 2022 році.

25.11.2022

Департамент освіти Львівської ОВА організував для старшокласників онлайн профорієнтаційний форум, спікерами на якому виступили освітяни, представники Львівського обласного центру зайнятості, підприємці, громадські діячі.

08.06.2022

Цей тиждень розпочався з гарного свята та позитивних емоцій: до посадовців Львівського обласного центру зайнятості завітав Святий Миколай. Разом зі словами щирих привітань і зичень миру, добра, Перемоги, він повернув кожного у дитинство, нагадав про віру в чудеса, подарував святковий настрій, світлі почуття і запевнив, що сили добра завжди перемагають.

23.12.2022

Фахівці Стрийського міськрайонного центру зайнятості спільно з представниками Міжнародного Медичного Корпусу у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» організували для безробітних, котрі шукають роботу за сприяння служби зайнятості, інформаційно-просвітницький тренінг. 

16.12.2022

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» завідувачка сектора профорієнтації Бориславської міської філії Львівського ОЦЗ Олена Шевченко разом з іншими соціальними партнерами взяла участь у круглому столі, що відбувся в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». 

06.12.2022

На таку тему у медіацентрі «Україна» 23 вересня 2022 року відбувся брифінг за участю Степана Куйбіди, директора департаменту економічної політики Львівської ОВА, та Василя Барилюка, директора  Львівського обласного центру зайнятості.

30.09.2022

Упродовж чотирьох місяців поточного року Львівська обласна служба зайнятості забезпечила роботою 4,3 тис. осіб, у тому числі 3,7 тис. безробітних. Більш як тисячу безробітних охоплено професійним навчанням, майже сто – громадськими та іншими роботами тимчасового характеру. У базі вакансій налічувалося 11,7 тис. пропозицій роботи.

12.05.2022