Днями в приміщенні Офісу підтримки цивільного населення при Яворівській районній державній адміністрації відбувся  тренінг “Відновний менеджмент громад. Цілі, стратегії, планування”.

17.04.2024

У Мостиській міській раді відбулася нарада зі старостами сіл громади

08.04.2024

Відбулася  виїзна робоча зустріч, організована Департаментом агропромислового розвитку Львівської ОДА та Стрийською РВА, з представниками мікро-, малого та середнього бізнесу аграрної галузі і органів місцевого самоврядування району.

04.04.2024

На Львівщині тривають семінари щодо питань, пов'язаних з залученням фінансових ресурсів для мікро- та малих виробників аграрної продукції. Сьогодні така зустріч відбулась для аграріїв та представників органів місцевого самоврядування Самбірщини.

28.03.2024

У Львові відбувся Табір Підприємництва, одноденний інтенсив для учасників проєкту "Відбудова через соціальне підприємництво". До заходу приєднались 76 студентів та 15 викладачів, з Львівської, Волинської, Запорізької, Чернігівської, Хмельницької, Чернівецької та Івано-Франківської областей

25.03.2024

Днями на замовлення ТОВ "ФУДЖІКУРА АУТОМОТІВ УКРАЇНА ЛЬВІВ" в приміщенні Жидачівського управління Стрийської філії Львівського обласного центру зайнятості проведено міні-ярмарок вакансій. 

11.04.2024

Днями  директор Яворівської філії Львівського обласного центру зайнятості  Вигринович Михайло Петрович та Благодійна організація “Благодійний фонд “Яворівщина” , в особі керівника фонду Станька Тараса Романовича підписали Меморандум про співпрацю.

05.04.2024

У Золочівській філії Львівського ОЦЗ днями  за координації Офісу підтримки цивільного населення Золочівської РВА та за ініціативи організаторів з Благодійного фонду «Рокада» Львів пройшов дводенний тренінг "Грантрайтинг та проектний менеджмент".

28.03.2024

Цьогорічний Форум Кар’єри 2024 Мапа можливостей УКУ  відбувся 23 березня у Центрі Шептицького. Партнерами заходу стали фахівці Львівської філії Львівський обласний центр зайнятості.

25.03.2024

Днями в місті Золочів  проведено  робочу зустріч з аграріями та представниками органів місцевого самоврядування з метою підвищення рівня інформованості про можливості залучення фінансового ресурсу для розвитку аграрного бізнесу. Організатором зустрічі виступив Департамент агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації. 

25.03.2024