Ініціативу Львівського регіонального партнерствазайнятості  "ОПЛІЧ"(керівник Василь Барилюк - директтор Львівського ОЦЗ) з проведення короткотермінових курсів перекваліфікації для жителів Львівщини презентували у Центрі кар'єри Вищого професійного училища № 20 .

29.11.2023

З ініціативи президента Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн 2023 рік оголошений Європейським роком навичок (European Year of Skills). Мета просвітницької акції – спонукати суспільство до постійного вдосконалення професійних навичок і вмінь, оскільки тільки таким чином можна підтримати впровадження інновацій у різних галузях економіки та досягти сталого розвитку.

27.11.2023

Нещодавно фахівці Стрийської філії Львівського обласного центру зайнятості на чолі з в. о. директора Романою Вишньовською у консультаційно-координаційному центрі місцевої райдержадміністрації зустрілися з вимушено переміщеними особами, котрі прибули до громади з районів активного ведення бойових дій і тимчасово окупованої території України.

14.11.2023

У приміщенні Жидачівського управління Стрийської філії ЛОЦЗ на замовлення керівництва ПАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат» відбувся мініярмарок вакансій.

13.11.2023

Тренінг " Ефективне працевлаштування" відбувся у м. Новояворівську. Тематика  викликала зацікавлення  нових мешканців Новояворівської громади. Серед учасників тренінгу  здебільшого внутрішньо переміщені особи  з Харкова, Сум, Лисичанська, Миколаєва, Херсонської, Донецької областей.

10.11.2023

Днями учні СЗШ № 48 та № 50, котрі прийшли на зустріч із спеціалістами з профорієнтації Львівського ОЦЗ, дізналися багато цікавого про те, як здобути улюблену професію, а згодом без проблем знайти роботу, яка відповідатиме їхнім особистим психофізіологічним якостям, професійним нахилам і здібностям, а також попиту на ринку праці.

27.11.2023

15 листопада в ЦНАПі Зимноводівської сільської ради мешканців консультувала заступник начальника Пустомитівського відділу Львівської філії Львівського обласного центру зайнятості Тетяна Куцела.

17.11.2023

Романа Вишньовська, в. о. директора Стрийської філії Львівського обласного центру зайнятості взяла участь у засіданні районної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати пенсій, стипендій та інших соціальних гарантій.

13.11.2023

Ментальне здоров’я – не менше важлива складова життя людини, ніж фізичне. Воно охоплює наші емоції, почуття, думки та психологічний стан. Щоби донести цю інформацію до якомога більшого кола громадськості, у Буському відділі Золочівської філії ЛОЦЗ днями відбувся тематичний захід, спрямований для формування практичних навичок самодопомоги у стресових ситуаціях, а також профілактики та корекції емоційного вигорання.

13.11.2023

Днями заступник начальника Новояворівського управління Яворівської філії ЛОЦЗ Наталія Штех разом з представниками місцевого управління Пенсійного фонду, ЦНАПу та бюро правової допомоги відвідали ДП «СКЛЦ «Шкло», де проживають приїжджі з районів ведення активних бойових дій або тимчасово окупованих територій України.

06.11.2023