УКРІНФОРМ

Найактуальнішим є питання повернення захисників до цивільного життя після повернення з фронту російсько-української війни, яка триває одинадцятий рік. Щоб не застрягнути у проблемах «втраченого покоління», через які проходили багато країн після найбільших збройних протистоянь, Україна з партнерами з минулого року активно намагається надавати ветеранам обох статей можливості започаткувати власну справу чи здобути нові професійні навички.

15.05.2024

Leopolis.news

8 травня працівники Центру надання адміністративних послуг Турківської міської ради ознайомилися із активними програми, спрямованими на розвиток бізнесу, які реалізовуються через службу зайнятості.

13.05.2024

Пильний Погляд

В Україні мешкає понад 2,7 млн людей з інвалідністю. І лише 16% із них мають роботу. Одна із причин, що зупиняє людину з інвалідністю податися на вакансію — це відсутність належних умов для роботи.

09.05.2024

Правда ТУТ

Держава відшкодовує облаштування робочих місць для неповносправних працівників.

30.04.2024
ГАЛ-ІНФО

 

Через повномасштабне вторгненням росії в Україну у суспільстві постали нові виклики щодо працевлаштування та соціальної адаптації переселенців.
22.04.2024

Дрогобич City

Під час повномасштабного вторгнення Олена Трофименко разом зі сестрою Наталією та двома дітьми переїхали до Нового Роздолу Стрийського району з Миколаєва, що на півдні країни. Уже у Новому Роздолі уперше жінка приготувала бринзу і почала проходити навчання зі сироваріння. Це допомагало відволікатися від читання новин та адаптуватися на новому місці.

14.05.2024

ВАРІАНТИ

Максим Козицький затвердив новий перелік суспільно корисних робіт, для яких залучатимуть безробітних, що зареєстровані у центрі зайнятості області.

09.05.2024

Інвест офіс

Кузишин Михайло створює взуття з 2019 року. Він єдиний виробник якісного шкіряного взуття у своєму регіоні. Має здебільшого жіночий асортимент. Але з початком повномасштабного вторгнення Михайло розробив лінійку чоловічого та військового взуття, тактичних берців та чохлів для ножів військових. 

09.05.2024

НТА

Відновити чи розширити власне виробництво, створити нові робочі місця, та, зрештою, втілити бізнес-ідею місцеві та внутрішньо переміщені особи, діючий та релокований бізнеси змогли завдяки підтримці Львівського регіонального партнерства зайнятості “Опліч”, яке функціонує в регіоні з січня 2023 року.

30.04.2024

Львівська пошта

Теперішня війна розділила життя багатьох із нас на до і після. Пережите за два роки повномасштабного вторгнення інколи навіть важко усвідомити. Але, як і кожен виклик, цей змусив українців подивитися на своє життя іншими очима. «Після 45 діб під обстрілами дивишся на те, що можеш і хочеш, по-іншому», – каже Ксенія Рахманіна, яка виготовляє різдвяні чобітки. Сьогодні «Львівська Пошта» розповість її історію повернення до творчості та власної справи і відкриття нового дихання завдяки підтримці Львівського регіонального партнерства зайнятості «Опліч».

22.04.2024