Пресслужба ЛОВА

Під час зустрічі обговорили питання діяльності центру зайнятості України щодо реалізації державної політики у сфері зайнятості населення та сприяння громадянам і ветеранам в організації підприємницької діяльності. Йшлося, зокрема, про надання грантової підтримки в межах реалізації державної програми «Єробота».

19.02.2024

Дивись ІНФО

У лютому теперішнього року у Львівській області є 8 тисяч 921 пропозиція із працевлаштування.

12.02.2024

Твоє місто

Для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни навчання безкоштовне.

08.02.2024

"Еспресо.Захід"

У Львові ветерани, ветеранки та члени їхніх сімей можуть податися на ваучерну підтримку бізнесу та отримати до 300 тисяч гривень на розвиток чи започаткування власної справи

 

05.02.2024

УкрІнформ

На Львівщині проводять короткострокові безоплатні курси перекваліфікації для жителів області, зокрема вимушених переселенців, які хочуть здобути навички у новій професії та влаштуватися на роботу.

30.01.2024

СУСПІЛЬНЕ НОВИНИ

Сьогодні, 14 лютого, у Львові відбулося перше заняття курсу "Основи FPV: від початку до майстерності". Навчання триватиме два тижні. Для безробітних, учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни навчання безкоштовне, для інших охочих коштує 8000 гривень.

15.02.2024

Львівська обласна військова адміністрація

Станом на сьогодні у базі вакансій Львівської обласної служби налічується 112 пропозицій працевлаштування з наданням житла. Половину з них задекларували працедавці Львівської територіальної громади. Шукають ливарників пластмаси, видувальників скловиробів, кухарів, офіціантів, водіїв, швачок, кухонних працівників, покоївок, доярів, грибоводів, маляра, електромеханіка, вантажника, двірника, оператора котельні, а також геодезиста, техніка-технолога та завідувача господарства.

08.02.2024

Твоє місто

Через наступ росіян квартира Марини Тітаренко в Лисичанську згоріла, а бізнес занепав. Та завдяки успішному навчанню і гранту на суму три тисячі доларів жінка змогла відкрити у Львові сімейну майстерню сувенірів.

07.02.2024

ЕКСПРЕС

За певних умов гроші можна й не повертати.  Минулоріч Мінсоцполітики перезапустило програму поворотної підтримки малозабезпечених безробітних, більше відому як “Рука допомоги”. А вже цього року тих, хто захоче скористатися нею, чекають приємні зміни. Про що саме йдеться та хто має право на таку допомогу? 

05.02.2024
тсн

На Львівщині жінка вчиться керувати трактором, щоб обробляти землю

30.01.2024