Сьогодні – 22 травня – у Львові відзначають День кельнера. Це унікальне свято, яке не має аналогів у світі, запроваджене у 2009 році з метою привернути увагу широких кіл громадськості до однієї із професій ресторанного бізнесу – офіціанта. Адже відомо, що сфера гостинності разом із архітектурою чи культурою сприймається як візитівка столиці Галичини.

22.05.2023

Найвища оплата праці – 52 тис. грн – зафіксована у Червоноградській філії ЛОЦЗ. Така винагорода очікує на агронома, котрий буде вести повний цикл вирощування сільськогосподарських культур (від посіву до збору врожаю), брати участь у розробці та обстеженні карт сільськогосподарських угідь, організовувати заходи для підвищення врожайності та ін

21.03.2023

За сферами діяльності найбільша кадрова потреба на початку січня цього року спостерігалася у переробній промисловості (27,5% всіх вакансій), торговельній галузі (13,0%) та транспорті (9,7%).

26.01.2023

Професія електрогазозварника була і залишається однією із найбільш затребуваних на локальному ринку праці. Професіоналів у шоломі та захисному одязі, що з’єднують металеві конструкції, можна побачити як на промислових виробництвах, так і на будівельних майданчиках, у агробізнесі та машинобудівних заводах, фірмах енергетичної чи нафтопереробній галузі. 

29.11.2022

Є багато професій, що вважаються престижними та високооплачуваними. Водночас є ті, що обираються за покликанням. Сестринська справа – одна з них. Бо далеко не кожний має достатньо мотивації та витримки, аби допомагати іншим. Зчаста це – щоденне виконання механічних і деякою мірою рутинних обов’язків. А в реаліях сьогодення сестринська справа вирізняється героїзмом і самовідданою працею, адже щодня медики, ризикуючи своїм життям, рятують інших.

26.09.2022

У базі вакансій Львівської обласної служби зайнятості для кухарів налічується майже 140 пропозицій працевлаштування із зарплатою, що коливається від 6700 до 15000 грн. Кондитери можуть розраховувати на винагороду 8-12 тисяч гривень, до їхньої уваги – понад 10 вакансій. Ще півсотні вільних місць праці в області для офіціантів, котрим потенційні працедавці обіцяють заробіток у розмірі до 18 тис. грн. А найбільша – 20 тис. грн – зарплатня очікує на малярів, котрі з-поміж двох десятків вакансій можуть обирати найбільш прийнятний для себе варіант трудової діяльності.

27.04.2023

У базі вільних робочих місць і вакантних посад Львівської обласної служби зайнятості налічується понад 360 пропозицій роботи для швачок. 

23.02.2023

На початку грудня цього року середній розмір зарплати в актуальних вакансіях, якими оперувала Львівська обласна служба зайнятості, становив понад десять тисяч гривень. Кому керівники фірм і компаній готові платити вдвічі більше?

27.12.2022

У Львівському центрі професійно-технічної освіти можна здобути новий фах або ж підвищити кваліфікацію за 16-ма професіями.

28.10.2022

Ви вже здогадалися, що мова йде про швачку, одну із стародавніх професій, яка докорінно змінилася в процесі науково-технічного прогресу. Сьогодні цей фах не втрачає актуальності, оскільки праця повелительок голки і нитки використовується як на швейних фабриках, так і в цехах текстильних підприємств чи в ательє індивідуального пошиття одягу.

09.08.2022