За сферами діяльності найбільша кадрова потреба на початку січня цього року спостерігалася у переробній промисловості (27,5% всіх вакансій), торговельній галузі (13,0%) та транспорті (9,7%).

26.01.2023

Професія електрогазозварника була і залишається однією із найбільш затребуваних на локальному ринку праці. Професіоналів у шоломі та захисному одязі, що з’єднують металеві конструкції, можна побачити як на промислових виробництвах, так і на будівельних майданчиках, у агробізнесі та машинобудівних заводах, фірмах енергетичної чи нафтопереробній галузі. 

29.11.2022

Є багато професій, що вважаються престижними та високооплачуваними. Водночас є ті, що обираються за покликанням. Сестринська справа – одна з них. Бо далеко не кожний має достатньо мотивації та витримки, аби допомагати іншим. Зчаста це – щоденне виконання механічних і деякою мірою рутинних обов’язків. А в реаліях сьогодення сестринська справа вирізняється героїзмом і самовідданою працею, адже щодня медики, ризикуючи своїм життям, рятують інших.

26.09.2022

Ринок праці Львівщини за багатьма критеріями віддзеркалює загальноукраїнську ситуацію. Та всупереч руйнації та горю, які спричинила війна, сотні фірм і компаній нашого регіону інформують обласну службу зайнятості про наявність вільних робочих місць і вакантних посад. А значить економіка в тилу працює, шукає трудові ресурси, у тому числі представників робітничих ремесел.

18.07.2022

Через вторгнення Росії тисячі українців втратили роботу, багатьом довелося перекваліфікуватися. Після війни ситуація на ринку праці зміниться ще більше. Частина популярних професій утратить актуальність, а найбільш затребуваними стануть фахівці з відновлення країни.

11.05.2022

На початку грудня цього року середній розмір зарплати в актуальних вакансіях, якими оперувала Львівська обласна служба зайнятості, становив понад десять тисяч гривень. Кому керівники фірм і компаній готові платити вдвічі більше?

27.12.2022

У Львівському центрі професійно-технічної освіти можна здобути новий фах або ж підвищити кваліфікацію за 16-ма професіями.

28.10.2022

Ви вже здогадалися, що мова йде про швачку, одну із стародавніх професій, яка докорінно змінилася в процесі науково-технічного прогресу. Сьогодні цей фах не втрачає актуальності, оскільки праця повелительок голки і нитки використовується як на швейних фабриках, так і в цехах текстильних підприємств чи в ательє індивідуального пошиття одягу.

09.08.2022

Львівщина як в Україні, так за її межами славиться підприємствами, що виготовляють якісний одяг, вдосконалюють технологію виробництва та розширюють асортимент продукції. Щодо останнього, то з початком вторгнення росії в Україну чимало швейних фірм переформатували діяльність на випуск військової амуніції на фронт: шиють плитоноски, розвантажувальні жилети, плащі-палатки, сумки для аптечок,  пояси для розвідників тощо. Не дивно, що саме у воєнний час в нашій області зросла потреба в швачках.

13.06.2022

У лютому (25) поточного року в Україні відзначають День інженерно-авіаційної служби авіації Збройних сил України. Інженерно-авіаційна професія нелегка, але варта того, аби обрати її справою життя. Тож вітаємо всіх, хто пішов в авіацію, вірно й віддано служить українському народові.

21.02.2022