Через вторгнення Росії тисячі українців втратили роботу, багатьом довелося перекваліфікуватися. Після війни ситуація на ринку праці зміниться ще більше. Частина популярних професій утратить актуальність, а найбільш затребуваними стануть фахівці з відновлення країни.

11.05.2022

Пульмонолог (у перекладі з латинської pulmo – легені й lógos – навчання) – це лікар, що спеціалізується на діагностиці і лікуванні легеневих і дихальних захворювань. Вченими доведено, що, найчастіше, паралельно з погіршенням екологічної ситуації відзначається і збільшення кількості страждаючих пульмонологічними захворюваннями. Очевидно, що така негативна статистика свідчить про те, що професія пульмонолога  не втрачає своєї актуальністі.

27.01.2022

Гете писав: «Говорять, що числа правлять світом. Ні, вони тільки показують, як правлять світом». Сьогодні наша мова піде про тих, хто оперує числами, аналізує, досліджує їх і 5 грудня відзначає своє професійне свято – День працівників статистики.

30.11.2021

29 вересня професійне свято відзначають отоларингологи. 

28.09.2021

Її величність – «торгівля» – займає важливе значення в економічному житті суспільства. Адже діяльність повноцінної держави важко уявити без розвинених торговельних відносин. І зрозуміло, що професія «продавець» – одна з поширених і затребуваних.

20.07.2021

У лютому (25) поточного року в Україні відзначають День інженерно-авіаційної служби авіації Збройних сил України. Інженерно-авіаційна професія нелегка, але варта того, аби обрати її справою життя. Тож вітаємо всіх, хто пішов в авіацію, вірно й віддано служить українському народові.

21.02.2022

Є робочі дні, що заряджають неймовірно позитивною енергією. Хоча, мабуть, справа не у дні, а в тих подіях, які відбуваються, та людях, котрих зустрічаємо. Сьогодні складалося таке враження, що двох років після завершення проєкту «ПрофіКемп» й не бувало. Фахівці Бориславської МФ ЛОЦЗ ще довго будуть згадувати цю історико-краєзнавчу програму, яку реалізовували разом з учнівською молоддю. А напередодні Нового року дехто з учасниць проєкту охоче поділився думками про вибір професії зі своїми ровесниками.

31.12.2021

День автомобіліста і дорожника встановлений Указом Президента України в 1993 році. Це професійне свято працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства відзначається щорічно останньої неділі жовтня.

29.10.2021

Професійне свято військових і цивільних авіаторів, працівників авіаційної промисловості і транспорту - День авіації - святкується в останню суботу серпня.

26.08.2021

Щорічно, у червні, українські фермери відзначають своє професійне свято – День фермера (19 червня).Це свято важливе для багатьох людей. Адже сільськогосподарська праця є однією з визначальних складових розвитку нашої держави та запорукою добробуту кожного з нас.

14.06.2021