Про те, як допомогти дитині визначитись з майбутньою професією, замислюється кожен з батьків. Пускати все на самоплив ні в якому разі не можна. Вчорашній школяр може помилитися з вибором професії і вирішити пов’язати своє життя зі справою, яка виявиться йому не по душі або не під силу. Але і примушувати своє чадо до отримання професії, яка йому явно не цікава, теж не варто.Що ж робити?.

 

04.07.2024

Готельно-ресторанний бізнес невпинно розвивається, тому у цій сфері постійно потрібні працівники. Серед них чільне місце займає адміністратор.

20.05.2024

Міжнародне професійне свято працівників численних таксомоторних парків і приватних таксі, всіх славних водіїв таксистів, щорічно відзначається 22-го березня.

22.03.2024

Багато хто обирає роботу за наймом. Мовляв, таким чином можна мати стабільний заробіток, чіткий розпорядок дня, державні гарантії та пільги, відпустку у разі потреби, виплату коштів у період непрацездатності та ін. Однак є такі, хто хоче працювати на себе й започатковує власний бізнес, вбачаючи у самозайнятості більше можливостей для реалізації амбітних планів, творчості та задоволення від зробленого.

24.01.2024

Як обрати майбутню спеціальність та допомогти дитині у виборі професії розповіла психологиня-травмотерапевт Наталія Бакай.

21.11.2023

Психолог, психотерапевт і психіатр  – фахівці сфери психічного здоров’я, але діяльність кожного з них має певну специфіку та особливості.

11.06.2024

 Вступна кампанія 2024 року набирає обертів: майбутні абітурієнти готуються до НМТ та обирають заклади куди будуть вступати. Попри критичну потребу у спеціалістах технічного профілю та робітничих спеціальностей, вступники в більшості випадків обирають вищу освіту напротивагу професійно-технічній. Наприклад, за даними Державної служби статистики, у 2023 році до закладів професійно-технічної освіти вступило близько 100 тис. українців проти 250 тис. абітурієнтів закладів вищої освіти. Освітній портал Education.ua дослідив, чи має профтехнічна освіта переваги перед вищою.

18.04.2024

Станом на сьогодні Львівська обласна служба зайнятості оперує інформацією про наявність у регіоні понад 7800 вакансій.

Майже десяту частину вільних робочих місць задекларували працедавці, що займаються ресторанним бізнесом. За їхньою інформацією, найбільше в області бракує кухарів: зареєстровано майже 280 вакансій. Найвищу зарплату – 30,0 тис. грн – пропонують у Львові.

23.02.2024

У Львівському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ створені ідеальні умови для тих, хто мріє опанувати мистецтво перукарської справи і стати справжнім професіоналом у сфері індустрії краси.

07.12.2023

Станом на 20 жовтня у базі даних Львівського ОЦЗ налічується  550 вакансій для швачок із зарплатою, що коливається від мінімальної до 20,0 тис. гривень. Найвища винагорода зафіксована у Львові (10 пропозицій), підприємство спеціалізується на пошитті інтер’єрного текстилю (штори, тюлі, подушки, скатертини).

20.10.2023