Вбудована мініатюра для Степан Куйбіда. Гранти від держави і донорів для ветеранів, ваучери від ЛОВА для виробників

Допомога ветеранам, які повертаються з війни. Грант з державного бюджету від 250 тисяч до 1 мільйона гривень – хто може його отримати? Яка роль обласної адміністрації у цьому? Ваучерна підтримка ветеранів. Курси, підвищення кваліфікації, школи підприємництва і донорство від відомих міжнародних організацій. Допомога волонтерам/ виробникам подвійного значення і 5 млн грн

16.04.2024
Вбудована мініатюра для Грантові та ваучерні кошти:  яка  фінансова  підтримка ветеранів на Львівщині

Ветеран ЗСУ відновив роботу пекарні на Львівщині та забезпечує хлібом 13 сіл.

09.04.2024
Вбудована мініатюра для Ринок праці

Ситуація на ринку праці та діяльність Львівської обласної служби зайнятості у січні- лютому  2024 року.

28.03.2024
Вбудована мініатюра для Круглий стіл у Моршині: обговорили проблеми укомплектування кадрами для готельно-курортного бізнесу

У Моршинській громаді відбувся круглий стіл на тему «Шляхи укомплектування кадрами роботодавців готельного та санаторно-курортного комплексу».  Захід організували для обговорення кадрових проблем санаторно-курортних закладів. Директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк розповів про проєкти, які реалізовує служба зайнятості для забезпечення попиту в робочій силі на ринку праці.

25.03.2024
Вбудована мініатюра для Розповідь про почуття, сумніви, очікування та співпрацю зі службою зайнятості

Підприємиця із Золочева Марія Татарчук взяла участь у програмі «Власна справа» та отримала мікрогрант для розвитку бізнесу. Про почуття, сумніви, очікування, співпрацю зі службою зайнятості красномовно говорить добірка її світлин.

21.03.2024
Вбудована мініатюра для Чи реально під час війни започаткувати власну справу або масштабувати бізнес?

Чи реально під час війни започаткувати власну справу або масштабувати бізнес? Відповідь на це питання дають очільники трьох підрозділів Стрийської філії ЛОЦЗ: Оксана Ладанівська (Новороздільський відділ), Іванна Тимоцко (Сколівський відділ), Роман Корецький (Миколаївське управління).

Цей етер буде цікавим та корисним як для підприємців, так і для адміністрацій місцевих територіальних громад.

Вісник Розділля FM 93

20.02.2024