Вбудована мініатюра для Підтримати власну справу ветеранів

За сприяння Львівської обласної служби зайнятості 240 безробітних з числа учасників антитерористичної операції відкрили власний бізнес. 

18.10.2021
Вбудована мініатюра для Історії мешканців Львівщини, які після АТО розпочали власну справу

На Львівщині понад 9 тисяч учасників бойових дій звертались у пошуку місця праці до обласної служби зайнятості. З них 240 осіб отримали одноразову виплату допомоги з безробіття для започаткування підприємницької діяльності та відкрили власну справу.

12.10.2021
Вбудована мініатюра для Робота за кордоном для українців та вакансіїї у Львові: як безпечно працевлаштуватися

Цьогоріч кількість безробітних у Львові зменшилася майже на половину. Окрім цього, порівняно з минулим роком зріс і рівень зарплат у вакансіях. Про це знімальній групі ТК "ПравдаТУТ" розповів заступник директора Львівського міського центру зайнятості Олег Дрівко.

 

06.09.2021
Вбудована мініатюра для Робота для студентів влітку: де можна працевлаштуватися, та що потрібно знати?

У програмі "LiveLviv" ТК «ПравдаТУТ. Львів» директор Львівського міського центру зайнятості Олег Рісний веде мову про те, що кількість спудеїв, охочих попрацювати влітку щороку зростає. Зараз для молоді є чимало тимчасових вакансій: офіціантів, продавців, укладальників-пакувальників хлібобулочних виробів на підприємствах. Є можливість вибирати роботу за фахом, поєднуючи її з навчанням, заробіток буде більшим.

29.07.2021
Вбудована мініатюра для Вступна кампанія: які професії користуються попитом на ринку праці?

У телесюжеті  ТК "НТА" "Вступна кампанія" заступник директора Львівського обласного центру зайнятості Оксана Іванчук  роповідає, які професії користуються попитом на локальному ринку праці

05.07.2021
Вбудована мініатюра для Відеорезюме як засіб персоналізованого маркетингу. Частина 2

Суперважливі поради шукачам роботи, які допоможуть зробити  відеорезюме результативним та ефективним.

31.05.2021