Вбудована мініатюра для Коронавірус, безробіття, професійне навчання - про це у програмі "Народне толк-шоу" (ТК "НТА")

Стуацію на ринку праці Львівщини окреслює директор ЛОЦЗ Василь Барилюк, а про можливість здобути нову професію, перенавчитися чи підвищити кваліфікацію веде мову керівник Львівського ЦПТО ДСЗ Зіновій Вантух

19.04.2021
Вбудована мініатюра для Перспективи розвитку фермерства: результати анкетування

Упродовж лютого-березня ц. р. з ініціативи фахівців Львівського ОЦЗ проводилося анкетування  безробітних і голів об’єднаних територіальних громад Львівщини щодо зацікавленості жителів області у здобутті освіти сільськогосподарського спрямування для подальшого розвитку підприємництва в сільській місцевості шляхом трансформації особистих селянських господарств у сімейні фермерські господарства.

09.04.2021
Вбудована мініатюра для Як працює служба зайнятості у період встановлення на Львівщині  "червоної" зони

Коментар директора Львівського ОЦЗ Василя Барилюка знімальній групі програми "Новини" ТК "ПравдаТУТ. Львів" щодо регламенту роботи центрів зайнятості та філій ЛОЦЗ у період встановлення на Львівщині "червоної зони" через поширення коронавірусної інфекції

26.03.2021
Вбудована мініатюра для У  проєкті "Крутий Заміс" - "Файна Berry" і її власник Микола Стецьків

У проєкті "Крутий Заміс" колишній безробітний Львівського міського центру зайнятості, учасник АТО  Микола Стецьків ділиться історією свого успіху, зокрема розповідає про те, як період безробіття став для нього стартом у власний бізнес. Тепер він - добре знаний на Львівщині "полуничний барон" і  власник фермерського господарства "Файна Berry".

22.03.2021
Вбудована мініатюра для Чи реально знайти роботу у період пандемії?

У програмі "LiveLviv" ТК «ПравдаТУТ. Львів» директор Львівського міського центру зайнятості Олег Рісний веде мову про ринок праці Львова, державну підтримку малому і середньому бізнесу, що надається у вигляді виплати найманим працівникам допомоги з часткового безробіття, затребувані професії та можливості працевлаштування у період пандемії.

25.02.2021
Вбудована мініатюра для Відеорезюме як засіб персоналізованого маркетингу

Дотримання самих важливих правил створення відеорезюме допоможе шукачам роботи презентувати  ефективний та креативний відеоматеріал, який  допоможе  швидко отримати бажану роботу.

17.02.2021