Вбудована мініатюра для Яким є ринок праці в умовах війни на Львівщині?

Український ринок праці поволі починає відходити від першого шоку, спричиненого російським нападом. Якщо місяць тому в країні не працювали майже половина дрібних підприємств, то зараз це число скоротилося вдвоє. Такі дані Державної служби зайнятості.

28.04.2022
Вбудована мініатюра для Яка ситуація на ринку праці Жидачівщини?

Як виглядає на сьогодні ситуація з працевлаштуванням людей, які підприємства не працюють, чи є вакансії для тимчасово переміщених осіб? Про це ми розмовляли з директором Жидачівської філії Львівського обласного центру зайнятості Оленою Михальчук.

05.04.2022
Вбудована мініатюра для Вакансії на Львівщині: орієнтовно 2500 пропозицій роботи

Заступник директора Львівського ОЦЗ Оксана Іванчук знімальній групі ТК "ПравдаТУТ Львів" окреслює ситуацію про сприяння у пошуку роботи вимушено переміщеним особам, котрі прибули до області з регіонів активного ведення бойових дій, а також веде мову  про перспективи працевлаштування та кадровому поребу фірм і компаній у воєнний час.

28.03.2022
Вбудована мініатюра для Стан ринку раці Львова та працевлаштування ВПО

Про надання послуг з метою працевлаштування вимушено переміщеним особам, стан ринку праці Львова , кадрову потребу фірм і компаній у студії ТРК ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ розповідає директор Львівського міського центру зайнятості Олег Рісний.

24.03.2022
Вбудована мініатюра для У Львові запрацював центр підтримки переселенців

У Центрі переселенцям можуть надати необхідну юридичну допомогу при оформленні документів, реєстрації у місті, а також можуть підказати вирішення інших питань. А головне, що вимушено переміщених осіб можуть влаштувати на роботу.

23.03.2022