Відеоматеріали
Оновлені сервіси Державної служби зайнятості для працедавців діють. Скористайтесь ними при пошуку персоналу.
Роботодавці можуть самостійно подати вакансію через особистий кабінет роботодавця:
Реєстрація кабінету тут
Після модерації ваша вакансія з'явиться на всіх наших ресурсах, зокрема на єдиному порталі вакансій: і ми почнемо підбір кандидатів!
Всі, хто шукає роботу, можуть здійснити підписку на вакансії за галуззю або регіоном через наші чат-боти у Telegram: або Viber:
Консультуємо як правильно подати заявку на участь у програмі "Грант для ветеранів та членів їх сімей" в "Дії".
Написання бізнес-плану для отримання гранту є важливим етапом для здобувача, який прагне отримати фінансову підтримку на розвиток свого бізнесу або реалізацію проєкту. Для досягнення мети, необхідно детально розробити цей документ таким чином, щоб він містив відповіді на всі запитання, які можуть виникнути при його захисті. Яких кроків потрібно дотримуватись ветеранам та членам їх сімей, щоб написати ефективний бізнес-план та отримати грант, розповідь у сюжеті.
Програма "Грант для ветеранів та членів їх сімей "спрямована на підтримку ветеранів, які бажають зайнятися підприємництвом або розвивати власну справу після повернення до мирного цивільного життя. Завдяки цим програмам військовослужбовці та члени їх сімей можуть отримати фінансову допомогу в діапазоні від 50 тисяч гривень до 1 мільйона гривень. Важливою умовою для отримання такого гранту є зобов’язання створити нові робочі місця, що сприятимуть розвитку економіки.
Питання не в тому, щоб надати компенсації людям з інвалідністю, а в тому, щоб вони могли реалізовуватися в суспільстві, на роботі, в творчості. За інформацією Пенсійного фонду, на момент, коли на обліку в Україні було 2,7 млн осіб з інвалідністю, з них працевлаштованими офіційно були лише 700 тис. Чому так? Є низка причин, і ці проблеми треба розв’язувати гуртом, жодна суспільна інституція не може залишатися осторонь. Але чому держава на законодавчому рівні не бере на себе зобов’язання щодо працевлаштування цієї категорії громадян? Сьогодні цього потребують наші ГЕРОЇ, ВОЇНИ, які віддали здоров"я в бою з ворогом.
Переселенка з Харкова Ганна Довженко влаштувала на Львівщині бізнес з нуля. Жінка відкрила перепелину ферму, яка тепер стала її сімейним бізнесом. Зараз її ферма налічує 1200 перепелів, а за місяць жінка реалізує 12 тисяч перепелиних яєць. Як харків'янка без підприємницького досвіду організувала бізнес – дивіться у сюжеті.