Вбудована мініатюра для Робота для студентів влітку: де можна працевлаштуватися, та що потрібно знати?

У програмі "LiveLviv" ТК «ПравдаТУТ. Львів» директор Львівського міського центру зайнятості Олег Рісний веде мову про те, що кількість спудеїв, охочих попрацювати влітку щороку зростає. Зараз для молоді є чимало тимчасових вакансій: офіціантів, продавців, укладальників-пакувальників хлібобулочних виробів на підприємствах. Є можливість вибирати роботу за фахом, поєднуючи її з навчанням, заробіток буде більшим.

29.07.2021
Вбудована мініатюра для Вступна кампанія: які професії користуються попитом на ринку праці?

У телесюжеті  ТК "НТА" "Вступна кампанія" заступник директора Львівського обласного центру зайнятості Оксана Іванчук  роповідає, які професії користуються попитом на локальному ринку праці

05.07.2021
Вбудована мініатюра для Відеорезюме як засіб персоналізованого маркетингу. Частина 2

Суперважливі поради шукачам роботи, які допоможуть зробити  відеорезюме результативним та ефективним.

31.05.2021
Вбудована мініатюра для Відеорезюме як засіб персоналізованого маркетингу. Частина І.

У сфері персоналізованого маркетингу відеорезюме - один з найдієвіших сучасних засобів самопрезентації та організації самореклами.

31.05.2021
Вбудована мініатюра для Колесо життєвого балансу

Вправа "Колесо життєвого балансу" відповість нам на запитання , над розвитком яких сфер життя : фінанси, кар'єра, духовність, стосунки, особистий ріст,  потрібно працювати, що бути гармонійною людиною і досягти  успіху у житті 

31.05.2021
Вбудована мініатюра для Типи кар'єри

Хочете дізнатись, який шлях кар'єрного зростання підходить саме Вам? Вертикальний тип побудови кар'єри дає змогу піднятися сходинками до керівних посад, а горизонтальний - розвиватися природним шляхом у своїй професії чи спеціальності, що притаманне фахівцям творчих професій та ІТ-сфери.  

31.05.2021