Вбудована мініатюра для "Емоційний інтелект"

Вміння правильно розуміти і використовувати емоції при спілкуванні називають емоційним інтелектом. Пошуковці роботи, які мають високий рівень емоційного інтелекту, швидше знаходять місце праці, як правило, успішно проходять співбесіду та більш результативно  працюють і  піднімаються по кар'єрних сходинках. 

18.01.2021
Вбудована мініатюра для "Шкала емоційних тонів"

Знайомимося, як  правильно визначаються шкали емоційних тонів, це допоможе нам навчитися управляти емоціями.

15.01.2021
Вбудована мініатюра для "Тайм-менеджмент, або 10 способів змусити час працювати на вас"

Уміння правильно поставити цілі і завдання, планувати та визначати пріорітетність справ, правильно визначена послідовність дій допомагають досягти ефективного використання робочого часу.. 

15.01.2021
Вбудована мініатюра для "Тайм - менеджмент"

Тайм-менеджмент вчить нас умінню раціонально використовувати свій час та ефективно організовувати робочий процес.

15.01.2021
Вбудована мініатюра для "Знайомимось з портфоліо"

Портфоліо -  це документ, який дає пошуковцям роботи чудову можливість продемонструвати працедавцеві власні напрацювання та професійні досягнення за певний період часу.

15.01.2021
Вбудована мініатюра для "Як знайти мотивацію до роботи, коли ти кожний день втомлений та не  можеш змусити себе її шукати?"

Твоє майбутнє залежить від того, що ти робиш сьогодні. На освітньому  порталі  Державної служби зайнятості у розділі "Профорієнтація" за допомогою тестування можна визначити свій професійний тип та вибрати, у якій сфері діяльності краще шукати роботу. 

15.01.2021