Вбудована мініатюра для Перспективи розвитку фермерства: результати анкетування

Упродовж лютого-березня ц. р. з ініціативи фахівців Львівського ОЦЗ проводилося анкетування  безробітних і голів об’єднаних територіальних громад Львівщини щодо зацікавленості жителів області у здобутті освіти сільськогосподарського спрямування для подальшого розвитку підприємництва в сільській місцевості шляхом трансформації особистих селянських господарств у сімейні фермерські господарства.

09.04.2021
Вбудована мініатюра для Відеорезюме як засіб персоналізованого маркетингу

Дотримання самих важливих правил створення відеорезюме допоможе шукачам роботи презентувати  ефективний та креативний відеоматеріал, який  допоможе  швидко отримати бажану роботу.

17.02.2021
Вбудована мініатюра для Кар'єрний консультант до Ваших послуг

Фахівці службі зайнятості -  кар'єрні радники, надають  пошуковцям роботи консультації з питань працевлаштування, розвитку кар'єри, професійного навчання чи підвищення кваліфікації. Вони  навчають клієнтів правильно написати резюме та грамотно підготуватися до співбесіди, Спільно складений індивідуальний кар'єрний план  передбачає участь у вебінарах, тренінгах, залучення  до  тимчасових робіт та  відвідування ринкоутворюючих підприємств, що значно скорочує час пошуку бажаної роботи. 

17.02.2021
Вбудована мініатюра для Принцип Парето

Успішні люди використовують принцип Паретто, який вчить, що 20% зусиль дають 80% результату. Якщо застосовувати  це правило в своєму житті, то можна навчитися реально і тверезо оцінювати навколишній світ. Головне - правильно визначитися, що входить в ці важливі 20% і тоді бажаний успіх у різних царинах життя Ваш!    

17.02.2021
Вбудована мініатюра для Техніка 5 "Чому?"

Пізнавальне знайомство з технікою 5 "Чому?" допоможе  знайти першопричини виникнення будь-яких проблем та  зрозуміти, що ж відбувається насправді. Ці знання  суттєво покращать  якість нашого життя.  

17.02.2021
Вбудована мініатюра для Вас запросили на співбесіду?

Готуємось до співбесіди. Вигідний час зустрічі, одяг під бажаний образ, кольорова гама, міміка образів, жестикуляція рухів, ритміка мовлення - все це важливі складові успішно проведеної співбесіди. А якщо Ви проявите повагу до співрозмовника та впевненість у собі, то спільні інтереси гарантують бажане працевлаштування.

17.02.2021