Вбудована мініатюра для Тренер з майнд - фітнесу

Щоб бути успішним в сучасному світі необхідно мати міцну базу знань та швидко засвоювати інформацію.Тренер з майнд - фітнесу розробляє програми розвитку пам'яті, концентрації уваги, швидкості читання та  навчає мозок переробляти в рази більше інформації. 

17.02.2021
Вбудована мініатюра для ІТ - генетик

В недалекому майбутньому професія IT -генетика передбачає складання індивідуальних планів лікування гнетичних захворювань та запобігання хворобам на ранніх стадіях. У перспективі програмування генома за заданими параметрами для створення дизайнерських дітей.

17.02.2021
Вбудована мініатюра для Інженер доповненої реальності

Доповнена реальність - це доповнення фізичного світу за допомогою цифрових даних, яке забезпечується комп'ютерними пристроями (смартфонами, планшетами та окулярами AR.  Інженер доповненої реальності створює та обслуговує ці технології та пристрої, які поєднують віртуальне і реальне, взаємодіють в реальному часі, працюють в 3D. Вже сьогодні технології доповненої реальності розвиваються шаленими темпами в різних галузях економіки: освітні процеси в школі, дизайн, шопінг, авіація. Тому ця професія  дуже на часі і має перспективу у майбутньому. 

16.02.2021
Вбудована мініатюра для Професія майбутнього: "дизайнер емоцій"

Дизайнер емоцій,  уміло використовуючи сучасні технології в рекламі, випуску новин, дизайні обгорток,   моделює та оформляє  навколишній простір так, щоб він викликав необхідні емоції: радість,  сум, увагу, страх, співпереживання, почуття сорому та ін. 

14.01.2021
Вбудована мініатюра для Професія майбутнього: "психолог з адаптації до нової реальності"

Психолог з адаптації до нової реальності допоможе людям знайти спільну мову з просунутими  цифровими технологіями, не загубитися серед роботів та гаджетів сучасного світу та зберегти здоров'я.

14.01.2021
Вбудована мініатюра для Професія  майбутнього: "розробник систем мікрогенерації енергії"

Розробник систем мікрогенерації енергії проектує нові техногогічні рішення, пов'язані з використанням та зберіганням електроенергії,  в т.ч. атомної. Він розробляє спеціалізовані енергетичні системи, які відповідають будь-яким вимогам  користувача та можуть працювати у різних кліматичних умовах.

14.01.2021