У Львівському міському центрі зайнятості другий день поспіль для директорів базових центрів зайнятості та філій Львівського ОЦЗ триває навчання на тему: «Методи модерування обговорень із пошуком рішень», який проводять виконавчий директор Фонду Горста Рогуша (Німеччина) Екгард Керайн і тренер Вікторія Слюсаренко.

12.03.2020

На запрошення керівника відділу освіти Пустомитівської РДА Тетяни Стахів начальник відділу активної підтримки безробітних Пустомитівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості Тетяна Куцела взяла участь у методичному семінарі

11.03.2020

У Львівському обласному центрі зайнятості для консультантів роботодавця та рекрутерів базових центрів зайнятості та філій ЛОЦЗ відбулися тренінги-інтенсиви на тему: «Бесіда з роботодавцем», які провела бізнес-консультант Вікторія Буник. 

02.03.2020

Кожному з нас, навіть тим, чиє життя, здається, складається з суцільної низки перемог, доводилося чути відмову у прийнятті на роботу. 

18.02.2020

Таку тему опрацьовував керівний склад обласного центру зайнятості та директорський корпус базових ЦЗ та філій ЛОЦЗ під час тренінгу, який проходив у Львівському Будинку праці за участю тренерів Фонду Горста Рогуша (Німеччина) Екгарда Керайна і Вікторії Слюсаренко

30.01.2020

Сьогодні, 11 березня, у Львівському міському центрі зайнятості виконавчий директор Фонду Горста Рогуша (Німеччина) Екгард Керайн і тренер Вікторія Слюсаренко проводять для директорів базових центрів зайнятості та філій ЛОЦЗ тренінг на тему: «Методи модерування обговорень із пошуком рішень».

11.03.2020

Фахівці Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості постійно працюють над підвищенням свого професійного рівня. 

05.03.2020

«Вдало виповнене резюме – це шанс отримати омріяну роботу або ж гарантований квиток на проходження співбесіди з працедавцем», – впевнено кажуть у Червоноградській міській філії Львівського ОЦЗ.

26.02.2020

У приміщенні Львівського міського центру зайнятості для безробітних, котрі шукають місце праці за допомогою служби зайнятості, відбувся тренінг на тему: «Підготовка резюме».

10.02.2020

У Львівському обласному центрі зайнятості сьогодні, 24 січня, проводиться семінар-нарада за участю начальників відділів активної підтримки безробітних та фахівців з профорієнтації базових центрів зайнятості та філій ЛОЦЗ.

24.01.2020