У Львівському  центрі  ПТО ДСЗ успішно пройшов  перший триденний тренінг «Власна справа».

04.06.2024

Таку тему обговорювали учасники вебінару, що відбувся у Яворівській філії Львівського обласного центру зайнятості під керівництвом сертифікованого тренера Львівського обласного центру зайнятості Руслани Воляник.

24.05.2024

Днями у Самбірської філії Львівського ОЦЗ відбувся семінар з орієнтації на службу  в Збройних силах України.

09.05.2024

Ментальне здоров’я – це не лише відсутність розладів, а й внутрішні ресурси для того, аби активно жити, реалізувати свої здібності, працювати, піклуватися про інших, пам’ятаючи і про себе.

25.04.2024

Днями у Стрийській філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся захід для внутрішньо переміщених осіб за участю представників Благодійного фонду «Право на Захист» 

18.04.2024

За участю представника Львівської філії ЛОЦЗ львівському центрі «ЯМаріуполь» відбулося навчання на тему: «Суспільно корисні роботи в умовах воєнного стану».

29.05.2024

У приміщенні Сколівського відділу СФ Львівського ОЦЗ відбулася презентація послуг служби зайнятості для учасників бойових дій.

15.05.2024

В рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти Як?», ініційованою першою леді України Оленою Зеленською, сьогодні у Мостиському управлінні Яворівської філії Львівського ОЦЗ для безробітних відбувся тренінг з основ самодопомоги та психологічної підтримки.

 

25.04.2024

У межах  Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською, у Новояворівському управлінні Яворівської філії Львівського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся тренінг з базового курсу самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях. «Ти як? Час для пошуку ресурсу»

19.04.2024

У приміщенні Городоцького управління ЛФ ЛОЦЗ було відбувся інформаційний семінар для місцевих роботодавців. Організатори ставили за мету ще раз поінформувати соціальних партнерів про активні програми зайнятості, які запровадив уряд для підтримки мікро- та малого бізнесу.

18.04.2024