У приміщенні Новояворівської міської філії Львівського обласного центру зайнятості для представників місцевих фірм і компаній відбувся семінар на тему: «Легалізація виплати заробітної плати та зайнятості населення».

22.09.2021

У Сокалі фахівці тамтешньої філії ЛОЦЗ провели для безробітних семінар «Ризики нелегальної трудової міграції». Учасники заходу дійшли висновку, що обізнаність кожного громадянина є найкращим захистом для уникнення кризових ситуацій, адже поінформований, значить захищений!

30.08.2021

Завідувачка сектору профорієнтації Бориславської МФ ЛОЦЗ Олена Шевченко на семінарі із загальних питань зайнятості, який днями відбувся на базі Народного дому «Просвіта» Східницької селищної ради, наголосила, що кожний, хто шукає місце праці, повинен на себе взяти відповідальність за успішне працевлаштування . За її словами, створення територіальних громад розширило поле просвітницької діяльності фахівців служби зайнятості в частині проведення групових заходів для мешканців дальніх сіл, що входять до складу територіальних громад.

27.07.2021

Під час вебінару «Технологія успіху», який днями провели фахівці Миколаївської РФ ЛОЦЗ, учасниці змогли отримати відповіді на питання: що таке самооцінка, як планувати час і стати успішними

14.07.2021

На Станції юних техніків Золочівської міської ради днями побували фахівці місцевої районної філії Львівського ОЦЗ. Нагода не з приємних: у зв’язку з ліквідацією юридичної особи тут планують вивільнення працівників. Тож саме для них спеціалісти служби зайнятості провели семінар. Розповіли про ситуацію на локальному ринку праці, ознайомили з переліком актуальних вакансій.

24.06.2021

Нещодавно в Стрийському міськрайонному центрі зайнятості відбувся тренінг-семінар з питань запобігання нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми.

10.09.2021

Під таким гаслом пройшов семінар "Запобігання нелегальній трудовій міграції та торгівлі людими" у Щирецькій територіальній громаді за сприяння начальника відділу соціальної роботи Ірини Панчишин та завідувача сектору профорієнтації відділу надання соціальних послуг Пустомитівської районної філії Львівського ОЦЗ Тетяни Куцели.

03.08.2021

До такого висновку дійшли клієнтки Дрогобицького МРЦЗ, котрі взяли участь у вебінарі «Співбесіда – це просто! Реальні історії», що був організований у рамках пілотного проєкту з кар’єрного консультування та психологічної підтримки жінок, котрі шукають роботу за сприяння служби зайнятості, «Дозволь собі бути!».

20.07.2021

На семінарі для осіб, котрі шукають роботу за сприяння спеціалістів Бродівської районної філії Львівського ОЦЗ начальник відділу обслуговування громадян № 11 сервісного центру Пенсійного фонду України Світлана Бутинськазвернула увагу присутніх на необхідності надбання страхового стажу, пояснила наслідки, які можуть виникнути у разі несплати страхових внесків, а також окреслила переваги легального працевлаштування, можливості та умови укладання договору добровільного пенсійного страхування для призначення пенсії в майбутньому

02.07.2021

Днями у межах межах інформаційного семінару представник Збройних сил України зустрівся з тимчасово непрацюючими жителями Львова та розповів їм про переваги військової служби за контрактом у складі 80 бригади

18.06.2021