В межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською проходить  комунікаційна кампанія. Стрийська філія Львівського обласного центру зайнятості активно долучилася до участі в програмі, запровадивши цикл тренінгів на тему «Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях».

18.09.2023

 Отримати нові знання і навички виявили бажання понад 30 осіб. Це внутрішньо переміщені особи з Краматорська, Донецька, Макіївки, Харківської, Луганської областей та місцеві мешканки Червоноградської територіальної громади.

18.09.2023

У приміщенні Жидачівського управління Стрийської філії Львівського обласного центру зайнятості відбулися заходи, у яких взяли участь роботодавці громади, представник управління Держпраці, а також пошуковці роботи, у т. ч. безробітні.

14.09.2023

Консультативно-координаційний центр, що діє при Стрийській РВА, у рамках співпраці зі Стрийською філією Львівського обласного центру зайнятості надає різного роду допомогу для тих, хто через війну покинув свої домівки.

18.08.2023

На семінарі «Презентація послуг з професійного навчання» безробітні Новояворівського управліня ЯФ ЛОЦЗ дізналися, які можливості для    професійного навчання пропонує  Львівський центр ПТО ДСЗ. 

24.07.2023

Фахівці Стрийської філії Львівського обласного центру зайнятості також долучилися до всеукраїнської акції  «Робота для ВПО: ти потрібен». Зокрема 14 вересня у консультативно-координаційному центрі для ВПО вони провели зустріч з внутрішньо переміщеними особами та надали їм консультації з питань зайнятості та пошуку роботи.

18.09.2023

До уваги безробітних, пошуковців роботи та всіх охочих!.Запрошуємо взяти участь у заходах , які відбудуться у рамках всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен!» у період з 18 до 22 вересня 2023 року.

15.09.2023

Фахівці Львівської філії ЛОЦЗ взяли участь у тренінгу, що відбувся з ініціативи Благодійного фонду «Стабілізейшн Суппорт Сервісез» з метою упередження професійного вигорання.

01.09.2023

Про головні інструменти, знання та навички, необхідні для запуску didital - маркетингу  говорили на семінарі,  який проводився в  межах проєкту МОП "Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні"  

28.07.2023

11 липня у Львівській філії ЛОЦЗ відбувся тренінг з напрацювання професійних цілей та підготовки CV для внутрішньо переміщених жінок  та жінок з притулків «Центр «Жіночі перспективи».

18.07.2023