Відповідь на це запитання прозвучала днями у Мостиському управлінні Яворівської філії Львівського обласного центру зайнятості на семінарі, що відбувся за участю головного спеціаліста служби у справах дітей Галини Михайлівні Горбацьо.

23.01.2024

Днями у консультаційно-координаційному центрі для вимушено переміщених осіб, військовослужбовців і ветеранів війни відбулася зустріч начальника Городоцького управління Львівської філії ЛОЦЗ Олександри Тарасюк з мешканцями громади, котрі прибули на Львівщину з районів активного ведення бойових дій та тимчасово окупованих територій.

19.01.2024

У рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», що проходить з ініціативи першої леді Олени Зеленської, для студентів ВСП «Золочівський фаховий коледж» НУ «Львівська політехніка», котрі вивчають спеціальність «Право», відбувся тренінг на тему: «Як підтримати себе та ефективно комунікувати під час війни».

01.12.2023

Задля розв'язання проблем  в ситуації запланованого масового вивільнення у трудовому колективі  у КНП  «Рава Руська лікарня» проведений "Семінар для вивільнюваних працівників".

21.11.2023

Так звучала тема тренінгу, що відбувся у «ВОНА хаб. Львів». Представниця Львівської філії ЛОЦЗ Наталія Рева ознайомила слухацьку аудиторію з можливостями, які вони можуть почерпнути у службі зайнятості. 

13.11.2023

За сучасних умов шукачі роботи потребують навичок критичного мислення, творчого розв’язання проблем, швидкого пристосовування до нових технологій та обставин. Усі українці тепер проживають нелегкі часи, тому кожному потрібно вміти піклуватися про своє ментальне здоров’я.

19.01.2024

У Ліцеї 93 м.Львова ЛМР відбувся профорієнтаційний тренінг, який провела фахівець Львіського ОЦЗ  Руслана Воляник.

18.01.2024

У Дрогобицькій філії Львівського обласного центру зайнятості для шукачів роботи відбувся тренінг «Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях», який провела спеціаліст з профорієнтації Львівського обласного центру зайнятості Руслана Воляник.

30.11.2023

Проведено вебінар на тему «Базові навички самодопомоги та першої психологічної допомоги  у кризових ситуаціях» для безробітних  Стрийської філії Львівського обласного центру зайнятості.

 

17.11.2023

Саме з метою поглиблення знань з аспектів професійного самовизначення на прохання адміністрації середньої загальноосвітньої школи №55 м. Львова фахівець з профорієнтації Львівського обласного центру зайнятості Руслана Воляник провела для старшокласників тренінг на тему: «Вибір професії, планування кар’єри».

08.11.2023