оп

У Турківській районній філії Львівського ОЦЗ вкотре відбувся семінар з орієнтації краян на службу в Збройних силах України за участю представників Національної гвардії України

21.08.2019

Державна служба зайнятості завжди йде в ногу з часом, а тому систематично запроваджує різного роду інновації, зокрема останньою такою став інститут кар’єрного радника.

30.07.2019

У Мостиській районній філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся тренінг для учасників АТО «Відновлення власних ресурсів для успішної самореалізації в умовах мирного життя»

05.07.2019

У приміщенні Трускавецької МФ ЛОЦЗ відбувся ярмарок вакансій за участю представника НГУ Петра Миколайовича Прокопіва. 

06.06.2019

Для фахівців Буської районної філії Львівського ОЦЗ відбувся семінар з елементами тренінгу на тему «Встановлення цілей та їх досягнення. Тайм-менеджмент»

29.05.2019

У Сколівській районній філії Львівського обласного центру зайнятості нещодавно відбулася зустріч учасників АТО та представників соціальних структур у рамках циклу заходів «Під одним дахом». 

09.08.2019

Так звучала тема тренінгу, який для керівників центрів зайнятості, відділів і філій Львівського обласного центру зайнятості провели виконавчий директор Фонду Горста Рогуша (Німеччина) Екгард Керайн і тренер Вікторія Слюсаренко

08.07.2019

У Львівському міському центрі зайнятості відбувся уже звичний семінар для демобілізованих учасників антитерористичної операції на сході, котрі безстрашно боронили кордони рідної землі, захищаючи нас, а тепер потребують підтримки та допомоги у працевлаштуванні

19.06.2019

Днями у Мостиській районній філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся тематичний семінар з місцевими безробітними. Головна мета зустрічі – поінформувати краян про їхні права та обов’язки, шляхи пошуку роботи, переваги офіційного працевлаштування тощо.

04.06.2019

У приміщенні Трускавецької міської філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся семінар для працедавців на тему: «Шляхи подальшого вдосконалення співпраці центру зайнятості із кадровими службами, спрямованої на зміцнення кадрового потенціалу підприємств, у тому числі тих, де працюють інваліди».

24.05.2019