Цей тиждень розпочався з гарного свята та позитивних емоцій: до посадовців Львівського обласного центру зайнятості завітав Святий Миколай. Разом зі словами щирих привітань і зичень миру, добра, Перемоги, він повернув кожного у дитинство, нагадав про віру в чудеса, подарував святковий настрій, світлі почуття і запевнив, що сили добра завжди перемагають.

Вихованцям Новороздільського професійного ліцею будівництва та побуту запам’ятається зустріч з головним державним інспектором відділу з питань праці Західного міжрегіонального управління Державної служби Галиною Нагірняк, начальником відділу обслуговування громадян №17 Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Надією Максимович і в. о. директора Новороздільської МФ ЛОЦЗ Оксаною Ладанівською. Під час заходу слухацька аудиторія почерпнула чимало корисного щодо правових аспектів укладання трудових відносин, отримала слушні підказки з питань пошуку роботи, актуальних професій та ситуації на локальному ринку праці.

З нагоди 32-річниці з дня створення Державної служби зайнятості голова Об’єднаного комітету профспілкових організацій працівників Львівської обласної служби зайнятості Наталія Кінь вручила Почесні грамоти і грошову винагороду 8 фахівцям, стаж роботи котрих у службі зайнятості понад 32 роки.

Про можливість патронатного виховання дітей як альтернативи працевлаштування йшла мова у Городоцькій районній філії ЛОЦЗ. Представники КУ «Центр надання соціальних послуг Городоцької міської ради» розказали присутнім про нову комплексну соціальну послугу – патронат над дитиною, важливість врахування інтересів тих, хто залишився без батьківського піклування, забезпечення їм сімейного оточення на ранніх етапах кризи. Окрім того, були озвучені критерії відбору кандидатів у патронатні вихователі, особливості створення та функціонування патронатних сімей, а також порядок їх фінансування.

У Самборі з ініціативи Громадської організації «Центр «Жіночі перспективи» відбулося засідання круглого столу з проблем вимушено переміщених жінок, яких вони зазнали через війну. Думками про гостру на сьогодні тему, окрім жінок з числа ВПО, обмінялися психологи, котрі мають певний досвід у роботі з внутрішньо переміщеними особами, представники Самбірського міськрайонного центру зайнятості та міського управління соціального захисту населення.

 

Анонс/Подія: 
Подія