Директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк взяв участь у засіданні Регіональної ради професійно-технічної освіти при Львівській обласній військовій адміністрації. Присутні обговорили основні проблеми в сфері підготовки кадрів для потреб місцевої економіки, напрями профорієнтації учнівської молоді, а також відкоригували регіональне замовлення на підготовку кваліфікованих робітників та фахових молодших бакалаврів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти області у 2022 році.

На базі Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості інспектори Головного управління Держпраці у Львівській області провели семінар з питань застосування трудового законодавства у період воєнного стану. Вони акцентували увагу на основних відмінностях між трудовими та цивільно-правовими договорами, ознайомили слухацьку аудиторію з трудовими правами та соціальними гарантіями найманих працівників, організацією трудових відносин в умовах воєнного стану та відповідальністю за порушення норм чинного законодавства про працю.

Про пошуку нових ідей для ведення бізнесу та особистісні якості, які необхідно розвивати тим, хто хоче займатися власною справою, йшла мова на тренінгу «Від бізнес-ідеї до власної справи». Захід для випускників Львівського вищого професійного художнього училища провели фахівці відділу організації профорієнтації Львівського ОЦЗ. Під час заняття хлопці та дівчата охоче продукували оригінальні бізнес-ідеї, планували шляхи їхньої реалізації, а також ділилися думками щодо того, як досягти вершин у сфері підприємництва.

«Особливості працевлаштування вразливих верств населення в умовах війни» – так звучала тема круглого столу, що відбувся у онлайн-режимі в рамках проєкту «Підтримка економічної участі вразливих груп включно з ВПО в Україні», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки уряду Німеччини через Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Учасники заходу всебічно обговорили реалії ринку праці в Дніпропетровській, Запорізькій та Львівській областях, сучасні проблеми в сфері зайнятості представників вразливих верств населення, виклики, що виникають на шляху пошуку роботи у жінок з числа вимушено перемішених осіб та можливості їхньої самореалізації як у бізнесі, так і у разі працевлаштування за наймом.

Анонс/Подія: 
Подія