У Дрогобицькій філії Львівського обласного центру зайнятості представниця Головного управління Пенсійного фонду у Львівській області Галина Брунець під час зустрічі з безробітними поінформувала присутніх про методику нарахування пенсійного забезпечення, аспекти призначення житлових субсидій і страхових виплат у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності або із-за нещасного випадку на виробництві. Окремо вона повела мову про переваги офіційного працевлаштування, ризики роботи в тіньовому секторі економіки та відповідальність, до якої будуть притягнуті ті, хто нелегально використовує робочу силу і виплачує зарплату в конвертах.

У Львівському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ завершила навчання чергова група слухачів, котрі упродовж 5 місяців опановували фах перукаря. За цей час майбутні працівники сфери краси чудово засвоїли теоретичний матеріал, вправно виконали передбачені програмою завдання, а також вдосконалили набуті знання і вміння під час виробничої практики. На випускному іспиті слухачки продемонстрували членам кваліфікаційної комісії свої напрацювання: майстерно виплетені на моделях коси різних видів, креативні стрижки, розмаїті зачіски, які підкреслюють бездоганність образу.

Із робочим візитом у Львівському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ побувала директор Державного центру зайнятості Юлія Жовтяк. Вона оглянула приміщення освітньої установи, навчальні класи, новітнє устаткування, отримане в рамках соціального партнера ДЦЗ з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit - GIZ GmbH),у тому числі тренажери Virtual Welding, на яких майбутні електрогазозварники мають змогу виконувати віртуальне з’єднання різноманітних деталей з метою досягнення максимальної наближеності до реального процесу зварювання.

Юлія Сергіївна подякувала колективу Львівського ЦПТО ДСЗ за роботу в сфері надання якісних освітніх послуг дорослому населення і вручила грамоту.

Анонс/Подія: 
Подія