Від генерального директора ТОВ «Виробничо комерційна фірма «Дрогобицький завод автомобільних кранів» С. Коваленка на ім’я керівника Львівського обласного центру зайнятості В. Барилюка надійшов лист такого змісту:

«У зв’язку із запровадженням Кабінетом Міністрів України карантину з метою запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, Товариство з обмеженою відповідальністю «Виробничо комерційна фірма «Дрогобицький завод автомобільних кранів» (ТОВ «ВКФ ДЗАК») скоротила тривалість робочого часу для усіх працівників і зв’язку із скороченням господарської діяльності підприємства через проведення заходів щодо запобігання виникненню та поширення коронавірусної хвороби. Враховуючи вищенаведене, ТОВ «ВКФ ДЗАК» звернулося до Дрогобицького МРЦЗ з проханням надати працівникам товариства допомогу по частковому безробіттю на період карантину. Треба зазначити, що працівники Дрогобицького МРЦЗ з розумінням і відповідальністю віднеслися до зазначеного питання та в процесі підготовки та оформлення пакета документів, спрямованого на надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину робітниками ТОВ «ВКФ ДЗАК», надавали допомогу консультативного характеру.

Львівський обласний центр зайнятості своєю чергою своєчасно зреагував на звернення ТОВ «Виробничо комерційна фірма Дрогобицький завод автомобільних кранів» та в повному обсязі перерахував виділені кошти на рахунок Товариства.

Завдяки злагодженій роботі Дрогобицького МРЦЗ та Львівського  обласного центру зайнятості ТОВ «ВКФ ДЗАК» вдалося зберегти кадровий потенціал робітників та інженерно-технічного персоналу, за що колектив підприємства висловлює вам, Дрогобицькому МРЦЗ та Львівському обласному центру зайнятості велику подяку. Бажаємо міцного здоров’я, успіхів і плідної праці на благо українського народу.

З повагою генеральний директор ТОВ «ВКФ ДЗАК» Коваленко С. О.»

Довідково. Витоки ТОВ «ВКФ ДЗАК» беруть початок із далекого 1965 року, коли фірма мала назву «Дрогобицький автокрановий завод». Сьогодні це –потужне машинобудівне підприємство, одне з найбільших у західному регіоні України, що спеціалізується на виготовленні вантажопідіймальної техніки, а також сміттєвозів, гідропідйомників тощо. Продукція товариства добре відома в Україні та далеко за її межами.

Півстолітній досвід, високотехнологічна матеріально-технічна база та кваліфікований персонал дозволяють виробляти якісну конкурентоздатну продукцію, яка сертифікована в Україні, Білорусі та країнах Євросоюзу.

Основна спеціалізація – виготовлення модельного ряду автомобільних кранів вантажопідіймальністю 18т, 25т, 28т, 32т, 35т, 50т, що відомі під торговою маркою «СИЛАЧ», на шасі МАЗ, КрАЗ, КАМАЗ, FORD Cargo, TATRA різних модифікацій. ТОВ «ВКФ ДЗАК» також виготовляє баштові крани швидкого монтування КБА-201 «ФОРТІС», сміттєвози, автогідропідйомники, крани-маніпулятори, гідроциліндри, запасні частини та різні види металоконструкцій.

Відділ інформаційної роботи Львівського ОЦЗ

Анонс/Подія: 
Подія