Фахівці Стрийського міськрайонного центру зайнятості спільно з представниками Міжнародного Медичного Корпусу у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» організували для безробітних, котрі шукають роботу за сприяння служби зайнятості, інформаційно-просвітницький тренінг. Під час заходу присутні ознайомилися з видами різних насильств, ознаками негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його, а також навчилися визначати небезпечні ситуації, у які може потрапити кожен, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу.

«Виходь на світло!» – під таким гаслом у Новояворівській міській і Мостиській районній філіях Львівського ОЦЗ інспектори Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці провели семінар з питань застосування трудового законодавства у період воєнного стану. Увагу присутніх акцентували на основних відмінностях між трудовими та цивільно-правовими договорами, ознаках торгівлі людьми, маркерах безпеки для оперативної протидії у разі виявлення фактів поневолення у сфері праці. Окремо йшлося про переваги офіційного працевлаштування та відповідальність за порушення норм чинного законодавства про працю.

Ще один захід у Новояворівській міській філії Львівського ОЦЗ був приурочений Міжнародному дню людей з інвалідністю. З цієї нагоди тут організували мініярмарок вакансій з метою добору претендентів на вільні місця праці у ПП «Старицький м’ясокомбінат» та до фізичної особи-підприємця Гери Івана Івановича. Пропонувалася робота бухгалтеру, машиністу (кочегару) котельної та швачкам. Відтак присутні на заході  особи з інвалідністю мали змогу поспілкуватися з працедавцями, з’ясувати умови праці, характер роботи, вимоги до потенційних працівників, а також отримати відповіді на низку інших питань, пов’язаних з працевлаштуванням.

Анонс/Подія: 
Подія