У Львівському ОЦЗ розпочався цикл онлайн-навчання для працівників служби зайнятості. Вишкіл, організований у рамках реалізації проєкту Міжнародної організації праці «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», триватиме три дні. Програма спрямована на комплексне вирішення проблем зайнятості та врегулювання ринку праці як на національному, так і на регіональному рівнях, вдосконалення механізмів управління попитом і пропозицією робочої сили, розвиток професійних навиків пошуковців роботи, зміцнення соціального діалогу між працедавцями і безробітними тощо.

В актовому залі обласного центру зайнятості на платформі ZООM відбувся перший освітній модуль. Під час дистанційного заходу, участь у якому взяли начальник відділу організації профорієнтації ЛОЦЗ Зоряна Плахотнюк і заступник начальника відділу сприяння працевлаштуванню Оксана Гаврилюх, вдалося розглянути механізм роботи проєкту та обговорити низку проблемних питань.

Експерт МОП Валлі Корбанезе повела мову про світовий досвід обслуговування безробітних, окреслила методику їхнього профілювання задля встановлення ступеня ризику, якого зазнають клієнти служби зайнятості. Окремо вона розповіла про основні теорії вибору кар’єри та проаналізувала потребу у навчанні фахівців із кар’єрного консультування.

Її виступ продовжила Інна Бондіні, начальник управління надання послуг населенню Державного центру зайнятості. Вона ознайомила слухачів з аспектами впровадження концепції інституту спеціалізованого кар’єрного радника, перелічила ключові особливості профілю роботи радників, котрі надають відвідувачам інтенсивні послуги з питань працевлаштування.

У подальшому колеги розглядатимуть специфіку роботи радників працедавців, нові тенденції у наданні соціальних послуг, а також алгоритм оцінювання ефективності проєкту та шляхи його моніторингу.

Відділ інформаційної роботи Львівського обласного центру зайнятості

Анонс/Подія: 
Подія