Ініціативу Львівського регіонального партнерствазайнятості  "ОПЛІЧ"(керівник Василь Барилюк - директтор Львівського ОЦЗ) з проведення короткотермінових курсів перекваліфікації для жителів Львівщини презентували у Центрі кар'єри Вищого професійного училища № 20 .

У навчальному закладі відбулась бізнес - зустріч "Співпраця з роботодавцями: нові механізми підготовки кваліфікованих робітників", у  взяли участь роботодавці машинобудівного напрямку, представники органів влади, закладів профтеосвіти.

Під час зустрічі учасники обговорили також виклики сучасності для професійної освіти. Профтехосвіта Львівщини

" Ринок Львівщини до війни був зорієнтований на сферу послуг, розвиток готельно - ресторанного бізнесу, - сказав у своєму виступі Володимир Бобко, директор Навчально - методичного центру професійно - технічної освіти у Львівській області.- Вимоги ринку праці стрімко змінюються. Зросли замовлення для військово - промислового комплексу. На жаль, до певних професій залишились стереотипи і у дітей, і у батьків. Їх необхідно побороти."

Дуальна освіта працює близько 4 років, 28 закладів профтехосвіти мають цю форму навчання. Теорію учні опановують у навчальному закладі, а практичне навчання проходить на виробництві. Підприємці мають можливість залучати учнів у виробничий процес.

оціальне партнерство дуже важливе для підготовки конкурентноздатного спеціаліста. "Здобуття фаху потребує часу. Це треба робити в умовах виробництва. Перші паростки - дуальна освіта. Нічого не буде, якщо це освіта подарована. Щоб додати вартості, освіта повинна бути цінністю. Молода людина повинна бачити перспективу. Цю цінність формує навчальний заклад з роботодавцем. Далі контракт, розподіл зарплати сьогоднішньої і майбутньої. Я готовий вкладати в людей. Це мої люди, моя країна",- поділився своїм баченням співпраці з закладами профтехосвіти Андрій Андрущишин, директор ТзОВ " Металворкшоп".

Олег Рісний, директор Львівськоі філії Львівського обласного центру зайнятості зазначив що на ринку праці м. Львова є 6, 5 тисяч вакансій. 2/3 з них для фахівців робітничих професій.

Також розповів про ваучери на навчання для дорослого населення ( 130 професій), компенсаційні програми для підтримки і розвитку бізнесу, програму " єРобота".

Підписано меморандум про співпрацю між Вищим професійним училищем № 20 і Львівською філією Львівський обласний центр зайнятості

Виконавчий партнер Проєкту ГО Центр "Жіночі перспективи"

В межах Проєкту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» за фінансування Міністерства закордонних справ Данії та уряду Німеччини, за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Анонс/Подія: 
Подія