Повномасштабний напад російського агресора на українські землі спричинив різке збільшення числа внутрішньо переміщених осіб, котрі, рятуючись від атак ворога, переїхали у більш безпечні райони.

Служба зайнятості разом з іншими органами місцевої влади з перших днів війни акумулювали зусилля, щоби допомогти переселенцям облаштуватися на новому місці проживання, забезпечити їх роботою, житлом, одягом та предметами першої необхідності.

Днями у залі засідань Трускавецької міської ради відбулася інформаційна сесія на тему: «Інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Трускавецькій територіальній громаді», що була організована спільно із секретарем Трускавецької міської ради Наталією Пономаренко, фахівцями управління праці та соціального захисту населення та місцевим підрозділом  обласної служби зайнятості.

Під час предметного діалогу з вимушено переміщеними особами прозвучало чимало роз’яснень з питапнь виплати їм фінансової допомоги, перспектив працевлаштування, пошуку роботи як на постійній , так і тимчасовій основі, а також започаткування власної справи.

Керівник Трускавецького відділу Дрогобицької філії ЛОЦЗ Маргарита Роман та її колега Марія Грицак розповіли слухацькій аудиторії про можливість отримати ваучер на навчання для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці, наголосивши, що торік цією програмою лише у Львівській області скористалися понад 1300 осіб.

Особливу увагу промовці зосередили на аспектах реалізації проєкту «єРобота», у рамках якого бажаючі відкрити власну справу або розгорнути підприємницьку діяльність можуть отримати мікрогрант у розмірі до 250 тис. грн.

Також спікери окреслили зміст компенсаційних програм, відповідно до яких працедавцям відшкодовуються витрати з оплати праці у разі забезпечення роботою вимушено переміщених осіб.

Анонс/Подія: 
Подія