На таку тему у медіацентрі «Україна»  23 вересня 2022 року відбувся брифінг за участю Степана Куйбіди, директора департаменту економічної політики Львівської ОВА, та Василя Барилюка, директора  Львівського обласного центру зайнятості.

Василь Барилюк стисло окреслив ситуацію на локальному ринку праці, назвав професії, які користуються найбільшим попитом у працедавців, охорактеризував основні критерії до поняття "прийнятна робота" для тих, хто її шукає за посередництва служби зайнятості. Він акцентував увагу присутніх на труднощах, які виникають у сфері працевлаштування вимушено переміщених осіб,  детально зупинився на урядовій ініціативі "єРобота", що спрямована на розвиток або розширення підприємницької діяльності, а також закликав працедавців, котрі забезпечують місцем праці вимушено переміщених осіб, звертатися до базових центрів зайнятості та філій ЛОЦЗ з метою отримання компенсації з оплати праці працевлаштованих переселенців. 

Директор  департаменту економічної політики ОВА Степан Куйбіда повів мову про програми, які діють в області для представників бізнес-кіл і покликані сприяти розвитку економіки та створенню нових робочих місць. Окремо він назвав кількість релокованих на Львівщину підприємств та їхній вплив на стан місцевого ринку праці.

Переглянути відеотрансляцію можна за посиланням https://m.youtube.com/watch?v=QuOtNmZ3jlo .

Анонс/Подія: 
Подія