Під головуванням заступника селищного голови Андрія Лащука відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в Красненській громаді, участь у якому взяв директор Буської районної філії Степан Миляновський. Обговорювалися питання виявлення фактів нелегальної виплати заробітної плати та зайнятості населення, дотримання вимог чинного законодавства з оплати праці, аспекти працевлаштування внутрішньо переміщених осіб і перспективи створення нових робочих місць на підприємствах громади різних форм власності.

У Львівському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ завершила навчання група слухачок, що опановувала основи манікюрної справи. У період вишколу випало багато непередбачуваних моментів, які через війну не давали змоги засвоювати теоретичний та практичний матеріал звичним способом. Через вимкнення світла не вдалося й традиційно провести іспит з виконанням випускних робіт. Однак майстрині гідно вийшли з цієї ситуації, зробивши шедевральні роботи на тіпсах вдома, коли було живлення до електрики.

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» завідувачка сектора профорієнтації Бориславської міської філії Львівського ОЦЗ Олена Шевченко разом з іншими соціальними партнерами взяла участь у круглому столі, що відбувся в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Присутні в невимушеній атмосфері обговорили прояви різних видів домашнього гноблення, у тому числі фізичного, економічного, психологічного, сексуального. Окремо розглядалися факти насильства, які стосуються сфери трудових відносин. Як було наголошено, постраждалі від домашнього примусу особи мають право на безкоштовну вторинну правову допомогу, у тому числі й на послуги державного адвоката.

Фахівці Львівської обласної та міської служби зайнятості сьогодні, 02.12.2022 року, взяли участь у найважливішій економічній події року для заходу України – Західноукраїнському Форумі Партнерства. Його мета – поєднати інтереси органів влади, бізнесу та громадськості для розвитку партнерських відносин, і водночас створити сприятливе середовища для плідної співпраці представників бізнес-кіл, розширення їхньої ділової активності у сфері економіки. Посадовці служби зайнятості інформували присутніх про соціальні послуги, які надає служба зайнятості з метою збалансування попиту та пропозиції робочої сили, розповідали про активні програми, націлені на стимулювання фірм і компаній до створення нових робочих місць та збереження кадрового потенціалу, а також роздавали флаєри та листівки з описом новацій в сфері зайнятості, запроваджених у період війни.

Анонс/Подія: 
Подія