У Самборі з ініціативи Громадської організації «Центр «Жіночі перспективи» відбулося засідання «круглого столу» з проблем вимушено переміщених жінок, яких вони зазнали  через війну. Визначали шляхи, як їх розв’язати.

Захід відбувся у межах проєкту ООН «Жінки в Україні», що фінансується Урядом Швеції та в співпраці з Офісом Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. До цього долучена і Самбірська міська рада. 

Думками про гостру на сьогодні тему, окрім жінок з числа ВПО, обмінялися психологи, які мають певний досвід у роботі з внутрішньо переміщеними особами, представники Самбірського центру зайнятості та міського управління соціального захисту населення.  

Актуальність проблем, їх першочерговість підсилювали результатами попереднього опитування, проведеному в межах Самбірської  ТГ. Відтак більше 90% респондентів відзначили важливість отримання якісної медичної допомоги та психологічної підтримки,в обраному для проживання місті чи селі. Не менш доцільним також для такої категорії жінок є доступ до інформаційних джерел, з яких можна дізнатися про ту чи іншу послугу та як її отримати. 

Окреслені на засіданні «круглого столу» проблеми, наголошувалося, стануть ключем для їх розв’язання, а отже поліпшення якості життя жінок, які через бойові дії змушені були покинути власні домівки, знайти прихисток на нових для них територіях.

Микола СЕНЕЙКО, сайт "Leopolis.news"

Анонс/Подія: 
Подія