Особи з обмеженими фізичними можливостями потребують справедливого соціального захисту і створення належних умов життя для успішної інтеграції у суспільство. Посадовці служби зайнятості до проблем краян з інвалідністю ставляться з особливою увагою, застосовуючи всі ймовірні можливості задля вдалого вирішення питання працевлаштування. Адже ми усвідомлюємо, що турбота про них має передбачати не лише різні пільги, доплати чи пенсії. Надважливо дати можливість особам з числа соціально вразливих груп населення реалізувати свій творчий потенціал у праці.

Саме тому з нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю у приміщенні Бродівської районної філії Львівського ОЦЗ на замовлення ТзОВ «Електроконтакт Україна» в онлайн-режимі відбувся мініярмарок вакансій.

Присутнім розповіли, що товариство спеціалізується на виготовленні електричних кабельних мереж для автомобілів BMW, Opel, Audi, Mercedes та Porsche і запрошує у свій колектив монтерів кабельного виробництва та складальників виробів, напівфабрикатів і матеріалів.

Як запевнили представники підприємства, пропоновану роботу можуть виконувати й особи з числа інвалідів. Вони презентували цільовій аудиторії відеоролик про виробничу діяльність сучасного заводу, окреслили актуальні вакансії та охарактеризували умови праці. За їхніми словами, кожний охочий може пройти на виробництві базове навчання з метою подальшого працевлаштування.

Тимчасово непрацюючі особи активно вступали у дискусію, жваво ставили запитання, обговорювали відповіді. А ті, хто зацікавився варіантами роботи, виповнили анкети та погодилися відвідати підприємство для прийняття остаточного рішення про працевлаштування.

Бродівська районна філія Львівського ОЦЗ

Анонс/Подія: 
Подія