Упродовж чотирьох місяців поточного року Львівська обласна служба зайнятості забезпечила роботою 4,3 тис. осіб, у тому числі 3,7 тис. безробітних. Більш як тисячу безробітних охоплено професійним навчанням, майже сто – громадськими та іншими роботами тимчасового характеру. У базі вакансій налічувалося 11,7 тис. пропозицій роботи.

Такі цифри озвучив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк під час онлайн-наради, на якій були підбиті підсумки роботи ЛОЦЗ упродовж січня-квітня 2022 року. «Сьогодні ми повинні працювати більше і краще, щоби підставити плече підтримки колегам з тих регіонів, які опинилися в епіцентрі воєнних дій, – наголосив Василь Несторович. – Наш основний і визначальний показник роботи – працевлаштування клієнтів. А щоби було куди скерувати безробітних, потрібно докласти максимум зусиль для нарощення бази вакансій».

Директор обласного центру зайнятості детально зупинився на досягненнях кожного базового ЦЗ та філії ЛОЦЗ, аналізуючи динаміку реєстрації вільних робочих місць і безробітних, навантаження на спеціалістів профільних відділів, порівнюючи ці дані із загальнообласними цифрами.

Окремо В. Барилюк зупинився на якості надання соціальних послуг переселенцям і стані роботи щодо надання суб’єктам господарської діяльності компенсації витрат з оплати праці за працевлаштування вимушено переміщених осіб. Як було наголошено, на Львівщині за компенсаційними коштами звернулося 88 підприємств, які забезпечили роботою 143 ВПО. Але ще є великий фронт роботи, аби урядовою програмою скористалося якомога більше працедавців. Таким чином приїжджі зі східних і центральних областей України, де ведуться активні бойові дії, матимуть роботу, долучаться до відновлення економіки, знизиться рівень безробіття, а фірми і компанії зможуть не тільки укомплектувати вакансії, а й зекономити власні кошти.

Виступ директора ЛОЦЗ доповнила його заступник Оксана Іванчук, котра загострила увагу присутніх на кількох моментах. Йшлося про адресність спілкування з працедавцями для збільшення кількості вакансій, превентивну роботу з релокованими підприємствами, важливість використання під час пошуку клієнтам місця праці інформації з телеграм-каналу ДСЗ «Робота зараз: Державна служба зайнятості», застосування змін до деяких законів України щодо функціонування сфери зайнятості та загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття під час дії воєнного стану.

Анонс/Подія: 
Подія