Сьогодні, 28 травня, у Дрогобицькій філії Львівського обласного центру зайнятості у рамках реалізації проєкту «Участь жінок на ринку праці: персоналізовані та гендерно орієнтовані послуги з працевлаштування» відбувся особливий захід, під час якого йшлося про ментальне здоров’я як основу життєстійкості.
Це була не просто інформаційна зустріч, а теплий простір підтримки, довіри, внутрішньої сили та натхнення для жінок, які сьогодні перебувають у пошуку нових можливостей і професійного розвитку.
Під керівництвом психологині Дрогобицької філії ЛОЦЗ Віри Мисько присутні охоче долучалися до різноманітних психологічних ігор, вправ, конкурсів. Такі інтерактивні заняття допомогли їм краще зрозуміти свої потреби, сильні сторони, внутрішні ресурси, щоби надалі успішно будувати кар’єру.
Особлива увага була зосереджена на темі ментального здоров’я. Як було наголошено, саме внутрішня рівновага, емоційна стійкість і турбота про себе сьогодні є надзвичайно важливими компонентами у житті кожної людини. У теплій та щирій атмосфері присутні говорили про підтримку, самоприйняття, шляхи подолання тривоги, джерела відновлення внутрішнього ресурсу та віру у власні сили.
Примітно, що захід відбувся у період Національного тижня безбар’єрності, коли увага суспільства спрямована на те, щоб кожна людина була почута, мала доступ до різних послуг та інформації.
Учасниці зустрічі, а це – десять сильних, сміливих, готових відкривати нові професійні горизонти жінок, не лише почерпнули багато корисного та пізнавального, а й отримали емоційний імпульс для якісної трансформації у професійній сфері. Вони дійшли висновку, що ментальне здоров’я – це не розкіш, а необхідність, яка допомагає знаходити опору в собі, силу рухатися вперед та братися за нові почини.