11.09.2019 | 11:12

Нещодавно для безробітних краян у Стебницькій міській філії Львівського ОЦЗ відбувся семінар «Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії».

Мета заходу – ознайомити присутніх з основними методами пошуку прийнятного місця праці, у тому числі використовуючи інтернет-ресурси, а ще –застерегти від шахрайства у сфері працевлаштування як в Україні, так і за її межами.

До зустрічі з мешканцями Стебника долучилася Софія Габрівська, головний спеціаліст Трускавецького бюро правової допомоги Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Вона охарактеризувала перелік послуг, які можна отримати у державній установі, окреслила основні шляхи подолання такого ганебного явища як торгівля людьми, розповіла про те, як не стати жертвою сучасних рабовласників. Окремо йшлося про переваги легального працевлаштування та ризики отримання заробітної плати у конверті.

Семінар завершився цікавим і водночас конструктивним діалогом, під час якого усі охочі отримали вичерпні консультації з уст фахівців служби зайнятості та бюро правової допомоги.

Марія Добрянська, провідний фахівець відділу надання соціальних послуг Стебницької міської філії Львівського ОЦЗ