11.09.2019 | 11:46

Ефективно працюємо, швидко навчаємося та удосконалюємо професійні навички. Таких принципів дотримується керівництво Львівського обласного центру зайнятості, організовуючи для спеціалістів цікаві тренінги майстер-класи та зустрічі для підвищення рівня фахової компетентності. Традиційно лекції та практичні заняття для посадовців держустанови проводять відомі тренери, справжні знавці своєї справи.

Цього разу до спеціалістів базових центрів зайнятості та філій ЛОЦЗ, котрі займаються профорієнтаційною роботою, завітала експерт з продажів Людмила Калабуха. Спікер повела мову про техніку переконання, аспекти самопрезентації та мистецтво ведення переговорів, доповнюючи тези яскравими прикладами. Слухацька аудиторія мала змогу на практиці повправлятися у тому, як під час діалогу з клієнтом досягти взаєморозуміння, яким чином вести телефонну розмову, дотримуючись сучасних норм і правил етикету. Адже кожному щодня доводиться спілкуються з різними відвідувачами, тому треба добре знати секрети переговорного процесу, уміти оминути гострі кути у розмові, уникнути конфлікту або безболісно вийти із нього. З неабияким зацікавленням присутні аналізували інформацію про різні види критики та її сприйняття.

Далі Людмила Калабуха зосередила увагу на тих моментах, без яких ми вже не уявляємо своє життя. Йшлося про правильне оформлення профілю у соціальних мережах, ведення переписки через приватні повідомлення та ін. При цьому промовець навела цікаві факти про зародження Інтернету та соціальної мережі «Фейсбук».

Тренінг, що пройшов у формі невимушеного діалогу, не тільки дозволив присутнім почерпнути багато цікавої інформації, що знадобиться у повсякденній діяльності, але й подарував масу позитивних вражень.

– Це був стан емоційного піднесення, фонтанування ідей, впевненості в собі, віри у те, що ми все зможемо. Тепер спробуємо можливість навчатися, мотивувати та переконувати інших надати ще й кар’єрним радникам, – зазначила присутня на тренінгу заступник директора Львівського ОЦЗ Оксана Іванчук.

Активність присутніх приголомшила й моредатора: «Мене рідко чим можна здивувати, – поділилася думками Людмила Калабуха. – Але фахівці зі всіх куточків області вразили професіоналізмом, креативом, щирістю, інтелектом, відкритістю до нових знань і сучасних методів переговорів, історіями успіху людей, яким вони допомогли працевлаштуватися і докорінно змінити своє життя. Окрема подяка організаторам тренінгу. Це – найкраще підтвердження того, що Україна почала реформуватися і змінюватися на всіх рівнях. І я пишаюся, що дотична до цього!»

 

Відділ інформаційної роботи Львівського ОЦЗ