20.02.2020 | 14:50

Будь-які зміни – це здебільшого зважений та серйозний крок. Але, на жаль, так буває не завжди… Трапляються непередбачувані обставини, коли ти змушений залишити все й тікати туди, де панує мир і спокій, де триває звичний ритм життя.

Розпочати все з чистого аркуша нелегко. Та багато хто мешканців східної України наважилися на це. Звісно, адаптуватися до нових умов проживання, знайти себе та застосувати вміння і навички одразу непросто. Важливим чинником є психологічне налаштування, подолання стресової ситуації, що вимагає певного часу, розуміння та підтримки оточуючих.

Якось до Миколаївської районної філії ЛОЦЗ за допомогою у працевлаштуванні звернулася Олена Бур’ян, педагог-філолог за освітою. За спиною – дев’ять років стажу педагогічної роботи. Фахівець служби зайнятості пригадує, що вакансій вчителя посеред навчального року не було, тому жінка вирішила кардинально змінити сферу діяльності. Пошук нового місця праці тривав не довго, бо саме у цей час приватний підприємець Олег Кутнів шукав менеджера з торгівлі продовольчими товарами. Пані Олена погодилася пройти стажування безпосередньо на робочому місці, під час якого зарекомендувала себе як відповідальна, працьовита, сумлінна та комунікабельна працівниця. Закономірно, що після вишколу працедавець не вагаючись запропоновував їй постійне місце роботи.

Нещодавно фахівці Миколаївської філії телефонували до колишньої клієнтки, щоб довідатися, як працюється у новій галузі. За її словами, вона задоволена роботою, успішно влилася у трудовий колектив і щиро вдячна службі зайнятості за поміч у працевлаштуванні.

Володимир Болюк, начальник відділу організації працевлаштування населення Миколаївської районної філії Львівського ОЦЗ