Посадовці Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості докладають максимум зусиль, аби збалансувати інтереси тих, хто шукає роботу та її пропонує. Особливу увагу зосереджують на кадрових потребах місцевих фірм і компаній, позаяк працедавець був і залишається клієнтом номер і надійним соціальним партнером.
Днями до фахівців Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості звернувся приватний підприємець Роман Євгенович Кобільник із проханням допомогти підібрати охочих працювати продавцями продовольчих товарів.
Як завжди, інформацію про «гарячу» вакансію фахівці відразу розмістили на сайті державної служби зайнятості та в соцмережах. Водночас, уважно переглянувши професійно-кваліфікаційний склад безробітних, відібрали осіб, котрі за кваліфікаційним рівнем відповідали вимогам працедавця.
Серед претендентів була й Анна Вікторівна, котра, втративши роботу касира торговельного залу, як безробітна шукала роботу за сприяння служби зайнятості. Спершу вона довго вагалася, мала деякі сумніви щодо професійних здібностей, одначе все ж таки вирішила випробувати свої сили. І працевлаштувалася… Дівчина переконалася, що пропонована робота є цікавою та відповідає її інтересам.
Черговий раз Роман Євгенович звернувся до міськрайонного ЦЗ за пошуком кандидатів на посади обвалювальника м’яса та обліковця. Фахівці центру зайнятості запропонували йому організувати мініярмарок вакансій. Звісно, у домовлений час працедавець, зустрівшись і порозмовлявши з безробітними, дібрав серед них найбільш прийнятних кандидатур.
Саме зараз вирішується питання їхнього працевлаштування. Укотре переконуємося, що роботу можна знайти за будь-яких обставин за умови, коли є бажання трудитися, досвід і спільні зусилля служби зайнятості та безробітних.
Дрогобицький міськрайонний центр зайнятості