25.10.2021 | 10:33

Нещодавно фахівці Стебницької міської філії Львівського обласного центру зайнятості організували та провели інформаційний захід «Презентація роботодавця». Під час заходу вони закликали безробітних працювати у ПП «Будівельник», яке очолює Степан Іванович Піряник.

Як було наголошено, приватне підприємство є одним із ринкоутворюючих Дрогобицького району та тісно співпрацює зі Стебницькою міською філією з питань добору персоналу. Основний вид його діяльності – виробництво та торгівля товарами ритуального призначення, зокрема домовинами, вінками, хрестами тощо. Продукція підприємства користується попитом не тільки в Україні, а й за її межами.

Запрошений до слова директор фірми зазначив, що компанія має потребу у лакувальниках. А щоби більш детально окреслити безробітним пропоновані умови праці, він ознайомив їх зі специфікою виробничої діяльності, графіком роботи, підкресливши, що потенційним співробітникам гарантується офіційне працевлаштування, стабільна виплати заробітної плати, інші пільги, передбачені чинним трудовим законодавством.

Кожний з учасників заходу мав можливість поставити керівнику підприємства запитання, а також почути на них вичерпні відповіді, які вплинуть на остаточне рішення про працевлаштування.

Стебницька міська філія Львівського ОЦЗ