25.10.2021 | 11:57

Незважаючи на карантинні обмеження, служба зайнятості не припиняє своєї роботи й активно працює над задоволенням потреб безробітних у роботі, а працедавців – у персоналі.

Упродовж січня-вересня поточного року левова частка вакансій, що задекларували до Дрогобицького МРЦЗ місцеві фірми і компанії, була укомплектована саме безробітними, котрі звернулися до служби зайнятості по допомогу у працевлаштуванні.

Серед тих, хто знайшов місце праці за скеруванням Дрогобицького МРЦЗ, – Галина Степанівна. Жінка у період пандемії залишилася без засобів до існування й вимушена була активно шукати  заробіток. Вища економічна освіта та великий професійний досвід контролера-касира, інспектора з кадрів, економіста з планування, техніка з обліку – усе це не допомагало швидко повернутися до трудової активності.

Розв’язати проблему допомогла служба зайнятості. На одному з прийомів кар’єрний радник порадив розглянути вакансію менеджера (управителя) з персоналу, що надійшла від ПП «ДНЦАС». Не вагаючись, безробітна погодилася випробувати свій шанс і не помилилася. Після успішної співбесіди їй запропонували стати членом колективу приватного підприємства.

На робочому місці Галина Степанівна швидко адаптувалася, зарекомендувала себе як добросовісний та відповідальний працівник, а  працедавець задоволений новою співробітницею, котра сумлінно виконує доручену їй ділянку роботи.

Дрогобицький міськрайонний центр зайнятості