09.08.2022 | 23:20

Наголошуємо, що Львівська обласна служба зайнятості працює в штатному режимі та допоможе кожному, хто готовий трудитися в тилу, знайти роботу незалежно від наявності у вимушених переселенців трудової книжки, розірваних трудових відносин, місця реєстрації тощо.

Відновлена реєстрація безробітних в дистанційному режимі через застосунок «Дія» (https://diia.gov.ua/services/dopomoga-po-bezrobittyu).

Для оформлення документів вам знадобиться електронний цифровий підпис.

Заяви про надання чи поновлення статусу безробітного, про призначення чи поновлення допомоги по безробіттю можна подати через чат-бот ttps://chatbot.page/oZBkH-

На порталі державних послуг "Дія" стала доступною заява на скасування статусу безробітного. Подати заяву можна тут: https://diia.gov.ua/services/skasuvannya-statusu-bezrobitnogo ,

Відмовитися від послуг служби зайнятості можна також через чат-бот: https://chatbot.page/WIrtQ4.

У разі виїзду з місця проживання або перебування безробітного за межами країни, можна відмовитися від послуг служби зайнятості. Для цього слід виповнити заяву ( бланк за посиланням http://surl.li/bnzcz) та надіслати  на пошту nbox@es.dcz.gov.ua. Унаслідок таких дій буде припинена реєстрація особи як безробітного. Після повернення можна повторно звернутися до служби зайнятості та отримувати послуги в сфері працевлаштування відповідно до норм чинного законодавства.

Ознайомитися з актуальними вакансіями можна на новому каналі ДЦЗ: «Робота зараз: Державна служба зайнятості» за посиланням https://t.me/worknowdcz.

Роботодавці можуть подати вакансію через чат-бот @DCZWorkNowBbot, де вона буде опублікована, після цього стартуватиме підбір кандидатів, у тому числі через форми рекрутингу.

З питань працевлаштування слід звертатися до будь-якого базового центру зайнятості або філії Львівського ОЦЗ, які вам зручно відвідувати. Контакти за посиланням https://bit.ly/3BMC4Yx.

Перелік документів для набуття статусу безробітного:⤵️

✅паспорт;

✅ідентифікаційний код;

✅документ про освіту;

✅трудова книжка;

✅військовий квиток.

Більше інформації про обслуговування клієнтів під час війни за посиланням: https://dcz.gov.ua/storinka/obslugovuvannya-gromadyan-pid-chas-voyennogo...

Додаткову інформацією можна отримати, зателефонувавши на «гарячі лінії» Львівського ОЦЗ:

  • (032)245 05 45 (понеділок-четвер з 9.00 до 18.00, у п’ятницю – з 9.00 до 16.45).
  • +380966825183 (щоденно з 9.00 до 19.00).

Консультації з питань роботи обласної служби зайнятості, можливостей працевлаштування, реєстрації клієнтів та отримання статусу безробітного також можна отримати за допомогою:

  • телеграм-каналу Львівської обласної служби зайнятості @DCZ_Lviv (https://t.me/DCZ_Lviv);
  • месенджеру Львівської обласної служби зайнятості (https://bit.ly/3pZJ7IC).

Щоденно на сайті Львівського обласного центру зайнятості (https://lviv.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy) оновлюється інформація про наявність вільних робочих місць і вакантних посад.

Окрім того, відомості про можливості працевлаштування, а також варіанти роботи на волонтерських засадах оперативно розміщуються на профілі «Львівська обласна служба зайнятості» у соціальній мережі «Фейсбук» (https://bit.ly/3pZJ7IC ).

Контакти базових центрів зайнятості та філій Львівського ОЦЗ можна почерпнути на мапі за посиланням https://is.gd/cB8BHo .

Офіційний телеграм-канал Державного центру зайнятості https://t.me/+EMOeELVlILE2MWZi

Канал ДЦЗ у Viber  https://bit.ly/37vqFS3

Із 1 липня «гаряча лінія» ДЦЗ - за новим номером 0800337020. Сервіс працює у понеділок-четвер з 9.00 до 18.00, у п’ятницю - з 9.00 до 16.45.  

 

 

Львівський ОЦЗ