04.06.2026 | 09:02

Вони так і не стали дорослими.

Не закінчили школу. Не обрали професію. Не створили власні родини.

Вони мали прокидатися від маминого голосу, а не від сирен.

Мали малювати, мріяти, закохуватися, жити.

росія забрала в них майбутнє ще до того, як воно почалося.

Сьогодні ми схиляємо голови та вшановуємо пам’ять всіх дітей, яких вбила росія.

Пам’ятаємо. Не пробачимо.