16.08.2018 | 11:31

Днями заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Бродівської районної філії Львівського ОЦЗ Валентина Притисюк взяла участь у засіданні комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Під час зустрічі вдалося поспілкуватися з представниками трьох суб’єктів господарської діяльності, які за даними фіскальних органів виплачували працівникам заробітну плату у розмірі нижчому, аніж встановлено законодавством.

Неодноразово увагу підприємців звертали на важливість дотримання законодавчих актів про працю, легалізації робочих місць, недопущення виплати заробітної плати у конверті тощо. Посадовці служби зайнятості наголосили на тому, що у разі недотримання правових норм кожен працедавець нестиме адміністративну відповідальність.

Наприкінці заходу доповідачі відповіли на низку запитань учасників дійства, надали корисні контакти та зазначили, що легальне працевлаштування персоналу – це гарантія розвитку бізнесу, впевненість у завтрашньому дні та добробуту держави.

Бродівська районна філія  Львівського обласного центру зайнятості