30.12.2024 | 14:45

В Україні зараз є дві армії: одна захищає державу на воєнному фронті, інша – працює на економічному. Усі, хто своєю працею наближає Перемогу, складають «Армію відновлення».  

Цей проєкт, започаткований урядгом, покликаний фінансово підтримати людей, котрі тимчасово втратили роботу. Їх долучають до виконання суспільно корисних робіт і виплачують зарплату в розмірі майже 11 тис. гривень. Чимало з них завдяки тимчасовій роботі отримали від фірм і компаній пропозицію влаштуватися на постійній основі. .

Діє «Армія відновлення» і на Стрийщині. У межах соціального партнерства служби зайнятості з КУ СМР «Будинок воїна» спеціалісти Стрийської філії ЛОЦЗ охопили тимчасовою зайнятістю 120 безробітних, у тому числі й вимушено переміщених осіб. Вони охоче шиють на фронт кікімори, плетуть маскувальні сітки. Не зважаючи на вік і статус, у них було і залишається спільне бажання  – приносити користь там, де вони живуть!

Інформацію про аспекти організації тимчасової зайнятості можна отримати у будь-якому підрозділі Львівського ОЦЗ  або за тел.: (032) 23 23 490, +380966825183. Більше про проєкт –  тут .