18.09.2023 | 17:18

Т-компанія SoftServe оголошує про старт курсу з основ ІТ для українців з постраждалих громад, які наразі живуть у Львівській області. Це один з регіонів, який прийняв найбільше внутрішньо переміщених осіб (ВПО) з початку повномасштабного вторгнення – понад 100 тисяч осіб. 

Про це нам розповіли у компанії.

В межах цього набору навчання зможуть пройти 150 осіб. Реєстрація відбувається через партнерські організації, зокрема, Благодійну організацію «Міжнародний фонд охорони здоров’я та навколишнього середовища «Регіон Карпат» (NEEKA).

«Ми продовжуємо нашу освітню ініціативу EmpowerU, в межах якої цього року  стартуємо вже другий набір в Україні. Завдання нашої програми - допомогти співгромадянам, що опинилися у складних життєвих ситуаціях, і дати їм можливості для нового старту», — коментує Марія Кучеренко, директорка з корпоративної репутації та CSR у SoftServe.

Навчання розпочинається цього тижня і триватиме 2 місяці. В межах курсу учасники отримають базові знання про різні напрямки в ІТ та зможуть попрактикуватися на воркшопах з розробки та тестування. Курс створений з урахуванням багаторічного досвіду SoftServe Academy та передбачає доступ до додаткових навчальних ресурсів, спільноту однодумців та підтримку від менторів. Крім цього, учасники додатково зможуть пройти тренінги з розвитку soft skills.

Це вже другий набір на навчаний курс в межах програми EmpowerU. Попередній набір відбувся в травні 2023 року спільно з Veteran Hub для ветеранів/ветеранок та для членів їхніх сімей, в результаті отримали 237 реєстрації – 25% від ветеранів/ветеранок та 60% від членів їхніх. 40 випускників, що успішно завершили курс мають змогу продовжити безкоштовне навчання в SoftServe IT Academy.

За матеріалами інтернет - видань