14.11.2019 | 12:02

З метою популяризації робітничих професій, підвищення рівня їхньої престижності, забезпечення працедавців кваліфікованими кадрами та сприяння ефективній зайнятості безробітних посадовці Турківської районної філії Львівського ОЦЗ спільно з центром професійно-технічної освіти ДСЗ продовжують організовувати відеопрезентації професій.

Приміром, днями клієнтам служби зайнятості у режимі он-лайн розповіли про специфіку роботи трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва. Посадовці держустанови акцентували, що такі працівники доконче потрібні для розвитку та процвітання сільського господарства України.

Сучасний тракторист повинен бути доволі компетентним і мати чималий багаж навичок. Окрім роботи водія, на нього зазвичай покладають виконання обов’язків механіка. Тому він повинен знати будову автотранспортних засобів, правила експлуатації тракторів та інших сільськогосподарських машин, систему технічного обслуговування автопарку, ознаки основних поламок чи несправностей та способи їх усунення. Не зайвими будуть відомості про сучасні технології ведення механізованих робіт з вирощування сільськогосподарських культур.

Під час презентації мешканців гірського краю ознайомили з процесом обробки ґрунту, внесення мінеральних й органічних добрив, а також посіву, посадки та догляду за рослинами.

Наприкінці заходу спеціалісти служби зайнятості наголосили, що без трактористів немислиме сільське господарство, а здобути цей актуальний на ринку праці фах можна у Львівському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ з гарантованим подальшим працевлаштуванням.

Турківська районна філія Львівського ОЦЗ