10.07.2024 | 11:16

Про дієвість державної програми «Власна справа» проєкту «єРобота» пересвідчилося багато представників бізнесових кіл. І це – закономірно, оскільки число охочих розширити або започаткувати власну справу шляхом отримання грантових коштів не зменшується. З’ясувати всі тонкощі урядової ініціативи підприємцям допомагають спеціалісти служби зайнятості, котрі надають кваліфіковані консультації чи роз’яснення, підказують, як написати бізнес-план і подати заявку через портал «Дія».

Фізична особа-підприємець з Радехова Ігор Колодій – один із переможців проєкту «єРобота», котрий отримав кошти на розвиток бізнесу та придбав за них пароконвекційну піч для швидкої та якісної випічки піци, що стало основою для відкриття бістро.

«Наш заклад громадського харчування об’єднує фаст-фуд і здорове харчування, прихильниками якого є не лише молодь, а й поважні клієнти старшого віку, – розповідає бізнесмен. – Також організовуємо виїзне харчування. Широкий асортимент страв у меню, доставка їжі до клієнта в офіс чи додому, організація корпоративних обідів – це далеко не повний перелік наших послуг. А родзинкою кафе є орієнтація на приготування корисної їжі, у тому числі й для діток».

Розширення бізнесу за умовами мікрогрантової програми стимулює до створення додаткових робочих місць. «Я виконав умови договору, залишаю за собою право брати участь у підборі персоналу та стежити за якістю роботи кожного працівника. Адже від сервісного обслуговування на 80% залежить настрій гостя, решта припадає на їжу та атмосферу. Сучасний світ вимагає від нас бути не тільки мобільними, а й здоровими та красивими. А це забезпечує корисна їжа. Не всі працівники можуть відлучитися з роботи, щоби смачно поснідати, пообідати чи повечеряти. На допомогу таким приходить наше бістро, яке працює з доставкою».

Якщо вас зацікавили умови грантової програми, у межах якої на відкриття або розбудови бізнесу можна отримати від 50 до 250 тисяч гривень, звертайтеся за консультаціями до підрозділів Львівського обласного центру зайнятості (адреси – за посиланням ), пишіть на телеграм-канал ЛОЦЗ @DCZ_Lviv , телефонуйте за номером 096 682 51 83. Консультації в режимі онлайн надаються у Львівському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ. Деталі – тут  .