22.02.2019 | 09:50

Днями начальник відділу активної підтримки Лідія Дидів провела урок на тему: «Бізнес-план та його різновиди» для учнів 11 класів ОНЗ Сколівської академічної гімназії при НУ «Львівська політехніка» ім. Героя України Героя Небесної сотні Олега Ушневича Сколівської районної ради Львівської області. 

Під час заходу Лідія Іванівна розповіла школярам про послуги, які надає служба зайнятості, а також можливість пройти психодіагностичне тестування для визначення професійних здібностей за допомогою онлайн-платформи «Моя професія».

Як наголошувалося, ресурс профорієнтаційного консультування зорієнтований на розвиток кар’єри користувача та дозволяє сформувати оцінку його власних навичок і здібностей. Платформа створена для безкоштовного користування у дистанційному режимі, тобто без відвідування центру зайнятості.

Наприкінці уроку учням розповіли про поняття «бізнес-план», його види  та методику складання. Аби закріпити знання на практиці, старшокласники склали власний бізнес-план за обраною ідеєю та отримали домашнє завдання – підготувати презентацію.

 

Сколівська районна філія Львівського ОЦЗ