19.04.2021 | 12:23

Підприємства, які у період пандемії змогли втриматися «на плаву» та ще й розвинули свою діяльність, саме зараз завдяки співпраці зі службою зайнятості мають шанс якісно оновити штат. Адже не секрет, що останнім часом роботу втратили чимало кваліфікованих фахівців, котрі одразу ж поквапилися зареєструватися у Бориславській міській філії Львівського ОЦЗ як безробітні. Нині у нашій базі – досвідчені кухарі, офіціанти, бармени, покоївки, адміністратори, сестри медичні, продавці, водії, менеджери, бухгалтери та інші. Станом на 01.04.2021 року роботу шукали понад тисячу мешканців нафтового містечка.

Отож, запрошуємо працедавців, що продовжують активно працювати та розгортати виробничу діяльність, до взаємодії. На ваше замовлення ми організовуємо навчання, індивідуальні чи групові зустрічі з претендентами на вакантні посади, у тому числі в режимі онлайн.

Телефонуйте за номером: 032(48)50744 та отримуйте консультації, черпайте необхідну інформацію на сайті Державної служби зайнятості «Єдине середовище зайнятості» https://www.dcz.gov.ua/userSearch/resume, активно користуйтеся перевагами Електронного кабінету роботодавця https://www.dcz.gov.ua/cabinet, а також долучайтеся до нашої групи у Фейсбуці «Робота в Бориславі та окрузі»  https://www.facebook.com/groups/2065533387070268

Фахівці відділу взаємодії з роботодавцями Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості завжди раді допомогти, підтримати, проконсультувати!

Галина Цибенко, директор Бориславської міської філії Львівського ОЦЗ