04.03.2019 | 10:25

Професіографічна екскурсія, як одна з форм профорієнтаційної роботи, дає можливість школярам безпосередньо ознайомитися з найбільш затребуваними на ринку праці професіями, отримати чимало корисної інформації з першоджерел, а ще – поспілкуватися зі справжніми знавцями своєї справи.

Не дивно, що посадовці Новояворівської міської філії Львівського ОЦЗ не нехтують шансом запросити учнівську молодь на ту чи іншу фірму чи компанію. Нещодавно провели професіографічну екскурсію для школярів Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 на одне з провідних підприємств міста – ТзОВ «Бейкер-Україна», що є виробником вафельної продукції, упаковки та драже, яка використовується для морозива-ріжка та інших видів холодних ласощів.

Простуючи цехами, учні дізналися багато цікавого про підприємство, його структуру, продукцію, умови та режим праці, перспективи розвитку, актуальні вакансії, а також оглянули технологічний процес виготовлення ріжків.

Організація подібних зустрічей формує у молоді позитивне ставлення до робітничого фаху, розширює їхній світогляд, допомагає зорієнтуватися у світі професій та свідомо обрати майбутній професійний шлях.

Висловлюємо велику подяку керівництву цеху ТзОВ «Бейкер-Україна» за надану можливість старшокласникам на власні очі побачити виробничий ланцюжок та усвідомити переваги роботи на сучасному підприємстві.

Ірина Ратушна, начальник відділу активної підтримки безробітних Новояворівської міської філії Львівського ОЦЗ