19.11.2018 | 12:28

Днями Львівський обласний та міський центри зайнятості провели 31-й Ярмарок кар'єри. Представники 70 підприємств та організацій запропонували безробітним понад 1800 найрізноманітніших вакансій.

Учасники дійства мали змогу не лише ознайомитися з ринком праці, а й детально дізнатися про умови працевлаштування та розміри заробітної плати. У рамках проекту всі охочі отримували безкоштовні консультації фахівців, відвідували семінари та презентації професій.

За словами начальника відділу забезпечення персоналом ПАТ «Ідея Банк» І. Пилат, практика організовувати кар'єрні зустрічі сьогодні є дуже актуальною та потрібною. «31-й Ярмарок вакансій приємно вразив організацією та великим потоком людей. До нас зверталося чимало вузькоспеціалізованих працівників, внаслідок чого вдалося зібрати понад 30 резюме, а це значно більше ніж у попередні рази», – додає пані Ірина.

Більшість працедавців запевнила, що обирали не лише професіоналів чи дипломованих спеціалістів, а й осіб без кваліфікації.

«Звісно, ми звертали увагу на досвід роботи будь-якого кандидата, проте це – не є основним аспектом вибору. Значно важливіше для нас побачити в кандидата бажання працювати, інших практичних умінь ми навчимо», – переконує Анна Зайцева, начальник відділу кадрів ЛКП «Львівелектротранс».

Ключовими факторами привабливості працедавців залишається пропонований ними розмір заробітної плати, яка в середньому становила 8 тисяч гривень. Не менш важливим для шукачів роботи є внормований робочий день, офіційне працевлаштування та кар'єрний ріст.

«Окрім офіційного працевлаштування та стабільної оплати праці, наші працівники отримують додаткові пільги та компенсації. Також у нас діє система медичного та соціального страхування», – каже Наталія Семенченко, фахівець з підбору персоналу кондитерської фабрики «Світоч».

Серед найбільш затребуваних професій – водії, продавці, пекарі, офіціанти, швачки, бухгалтери та менеджери. Під час Ярмарку кар'єри працедавці мали можливість підібрати потрібних фахівців, безробітні – знайти роботу, домовитися про стажування, а служба зайнятості виконала свою основну посередницьку функцію, поєднавши інтереси основних суб’єктів ринку праці.

Тетяна Саранчук