24.07.2018 | 09:39

З ініціативи посадовців Стрийського міськрайонного центру зайнятості у приміщенні Благодійного фонду «Рідня» відбулося засідання робочої групи щодо напрямів реалізації Міжрегіонального інноваційного проекту профорієнтаційного спрямування «ПрофіКемп».

Мета молодіжної програми – ознайомити учнівську молодь з майбутніми професіями, напрямами розвитку рекреаційної сфери, спонукати школярів до вивчення рідного краю та формування нового туристичного маршруту.

Учні Семигинівської загальноосвітньої школи (Стрийський район Львівської області) – учасники команди «Раціо» – власне зараз, у літній період, активно працюють над своїм доробком. Тому цінні поради та фахові консультації від партнерів проекту тільки додали їм впевненості та рішучості, пролили світло на деякі спірні питання.

Виконавчий директор Агенції регіонального розвитку «Перспектива Стрийщини» Юрій Комарницький, директор ТІЦ «Стрий» Олександр Сікора, координатор БФ «Рідня» Святослав Сурма, керівник Стрийського МРЦЗ Р Вишньовська охоче висловлювали свої думки, ділилися з «профікемпівцями» досвідом, окреслювали перспективу.

У процесі обговорення сторони напрацювали багато нових ідей і домовилися про наступну зустріч, але вже у більш ширшому колі зацікавлених у співпраці партнерів.

Стрийський міськрайонний центр зайнятості