24.02.2016 | 09:53

Днями товариство з обмеженою відповідальністю «Універсальна бурова техніка» приймало делегацію безробітних із Дробицького міськрайонного центру зайнятості. Адже нині тут простоює робоче місце слюсаря-сантехніка, яке потрібно якомога швидше укомплектувати. Тому й посадовці ЦЗ вирішили організувати День відкритих дверей на виробництві, на який запросили осіб з інвалідністю та учасників АТО.

Як дізналися екскурсанти, це підприємство єдине в Україні спеціалізується на виготовленні специфічних знарядь праці, зокрема випускає шарошкові бурові долота, бурголовки, замки, коронки та інші види інструментів для нафтогазової, гірничорудної, геологорозвідувальної та нерудної галузей промисловості. Для забезпечення високої якості продукції, яка б відповідала сучасним технологіям і задовольняла високі вимоги споживачів, на фірмі реалізовується програма переозброєння виробництва, тобто постійно оновлюється устаткування, удосконалюються методи технічного контролю, у цехах встановлені оброблювальні центри, верстати з числовим програмним забезпеченням, сучасні автоматизовані лінії тощо.

Під час професіографічної екскурсії безробітні уважно стежили за виробничим процесом, з цікавістю оглядали умови праці, спілкувалися з працівниками товариства. Ознайомившись з основними видами робіт, можливостями професійного навчання та перспективами працевлаштування, у декого із відвідувачів зажевріла надія повернутися сюди ще раз, але вже як повноцінного члена колективу.