29.05.2020 | 10:59

У рамках профорієнтаційної роботи посадовці Львівського міського центру зайнятості охоче долучилися до Дня відкритих дверей, який в онлайн-режимі відбувся в одному із провідних вишів області – Львівській національній академії мистецтв.

Захід відкрила представниця навчальної установи Марія Ігорівна Глушко. Вона зазначила, що ця відеозустріч дозволить випускникам отримати більше корисної інформації про навчання в академії, професіїї, які можна опанувати, а також спонукатиме їх до свідомого та виваженого вибору подальшого професійного шляху.

Учнівська молодь, котра завдяки сучасним методам комунікації взяла участь у Дні відкритих дверей, мала змогу ознайомитися з переліком спеціальностей, які можна здобути в виші, почерпнути інформацію про умови вступу, особливості навчання та здобуття практичного досвіду. Важливо й те, що слухацька аудиторія із перших уст дізналася про перспективи працевлаштування після закінчення вишу.

Хлопці та дівчата активно ставили запитання й отримували вичерпні на них відповіді з аспектів організації навчального процесу. Окрім того, вони з неабиякою цікавістю розглядали випускні роботи, які їм продемонстрували кращі студенти академії.

Наприкінці зустрічі представники навчального закладу зазначили, що головне завдання педагогічного колективу – підготувати висококваліфікованих спеціалістів, справжніх мистецтвознавців і творців прекрасного. Вони також висловили сподівання, що буквально через кілька місяців раді будуть зустрітися з нинішніми учасниками заходу, котрі стануть їхніми вихованцями.

Олександра Тарасюк,  заступник начальника відділу активної  підтримки безробітних Львівського МЦЗ