18.05.2020 | 10:54

Як було анонсовано, відбулася онлайн-зустріч директора Львівського обласного центру зайнятості Василя Барилюка із представниками підприємницьких кіл, яку організувала Львівська Бізнес Платформа за допомогою сервісу Zoom. Під час відеоконференції розглядалися аспекти призначення і виплати суб’єктам господарювання допомоги з часткового безробіття. Для тих, хто не зміг долучитися до трансляції, публікуємо лінк із записом зустрічі.

[https://www.youtube.com/watch?v=mFTpipMSFAY&feature=youtu.be]

Також довідатися детальну інформацію щодо процедури отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину можна за посиланням:

https://www.dcz.gov.ua/…/dopomoga-po-chastkovomu-bezrobitty…](https://www.dcz.gov.ua/…/dopomoga-po-chastkovomu-bezrobitty…

Телефони «гарячих ліній центрів зайнятості та філій ЛОЦЗ за посиланням [https://bit.ly/2LwF8hW

Нагадуємо, що вже прийняті зміни до законодавства, відповідно до яких допомогою з часткового безробіття можуть скористатися застраховані фізичні особи-підприємці, збільшений до 90 календарних днів термін подання документів до служби зайнятості, а також допомога з часткового безробіття не підлягає оподаткуванню. Зміни наберуть чинності із дня, наступного після дати їх опублікування.

Відділ інформаційної роботи Львівського обласного центру зайнятості