13.08.2020 | 13:00

У період дії карантину надається перевага дистанційному обслуговуванню клієнтів служби зайнятості. Для цього пропонуємо використовувати номери телефонів «гарячої лінії» базових центрів зайнятості та філій ЛОЦЗ, а документи відправляти на електронні адреси, зазначені за посиланням: https://bit.ly/3hbtcAB

На веб-сторінці Державного центру зайнятості за посиланням https://www.dcz.gov.ua/stori…/elektronne-podannya-dokumentiv діє сервіс "Електронне подання документів".

Звертаємо вашу увагу, що прийом документів поточною датою завершується о 17.00. Надіслані документи після 17.00 будуть датовані наступним днем.

Для безпеки рекомендуємо взаємодіями з кар’єрними радниками дистанційно, спілкуючись з ними у телефонному режимі або засобами електронної пошти, вайбером тощо.

Подання документів, що фіксують намір клієнта про реєстрацію його як безробітного, пропонуємо здійснити через:

  • електронну пошту, надіславши скановані копії заяв і документів;
  • скриньку, встановлену у центрі зайнятості, поклавши до неї заяви (бланки заяв знаходяться у місці самостійної роботи громадян у центрі зайнятості) та копії документів.

Вам потрібно заповнити лише дві заяви – про надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю! Бланки тут

https://is.gd/6wW4ph та https://is.gd/o8O5Cg.

Особи з інвалідністю, внутрішньо переміщені особи, військовослужбовці, звільнені зі ЗСУ та інших військових формувань, інші категорії громадян подають додаткові документи, передбачені відповідним Порядком. Консультації щодо переліку документів, необхідних для реєстрації у центрі зайнятості, можна отримати за телефонами, що вказані у посиланні: http://bit.ly/2UfFgXl

Документи будуть опрацьовані у день подання, за результатами опрацювання з клієнтом зв’яжеться фахівець центру зайнятості. Звертаємо увагу на те, що необхідно обов’язково подати до центру зайнятості актуальні контактні дані, за якими особа перебуватиме на постійному зв’язку.

Інформацію із загальних питань зайнятості, пошуку роботи, формування резюме, організації власної справи тощо можна отримати на «Освітньому порталі» Державної служби зайнятості (https://skills.dcz.gov.ua).

За змінами в організації роботи Державної служби зайнятості стежте:

на сайті Державного центру зайнятості http://www.dcz.gov.ua ;