22.02.2016 | 10:28

Нещодавно фахівці Трускавецького міського центру зайнятості організували зустріч безробітних, у тому числі бійців АТО, з одним із найбільших працедавців району.

Захід проводився з ініціативи та за участю представників військової частини А1108, що дислокується у Дрогобичі. Позаштатний інструктор з питань відбору на службу за контрактом Р. Ваверчак і старший прапорщик Т. Віцик розповіли присутнім про переваги роботи у Збройних силах України. По-перше, до уваги трускавчан чималий перелік вакансій, по-друге, розмір грошового забезпечення у рази перевищує задекларовану середню зарплату в області, по-третє, зважаючи на реалії сучасного ринку праці, продовжити трудову діяльність у складі ЗСУ – чудова альтернатива працевлаштуванню. А, щоби учасники заходу переконалися у достовірності сказаного, їм запропонували переглянути фільм про армійські будні.

Кадрові працівники в погонах охоче надавали кваліфіковані відповіді на численні запитання, які виникали у клієнтів ЦЗ у процесі конструктивного діалогу.